Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sprzedam Dom Gierałtowice PILNE!! Bezpośrednio!!

10-02-2015, 20:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 499 000 zł     
Użytkownik Sun145
numer aukcji: 5035133599
Miejscowość Gierałtowice
Wyświetleń: 341   
Koniec: 10-02-2015, 19:54
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Sprzedam atrakcyjny, wolnostojący dom w Gierałtowicach oddany do użytku w 2004 roku.

Dom położony przy spokojnej ulicy, będącej drogą dojazdową do posesji, z pięknym widokiem na las i pola.

Powierzchnia całkowita domu to 119m2, powierzchnia działki 708m2. Działka zadbana, ładnie zagospodarowana, posadzone drzewa owocowe. Żywopłot z iglaków. Podjazd i ścieżki wybrukowane.

Na parterze domu znajduje się przedpokój, toaleta, pomieszczenie gospodarcze z kotłownią, kuchnia w zabudowie oraz salon z kominkiem i wyjściem na duży taras. Na górę prowadzą piękne dębowe schody.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka z wanną i prysznicem, korytarz oraz wyjście na strych.

Ogrzewanie centralne węglowe nowoczesnym piecem sterowanym komputerowo. Ponadto w salonie kominek, którego ciepło również jest w stanie ogrzać dom. Dodatkowo przygotowana jest instalacja do ogrzewania elektrycznego (wystarczyłoby zmienić grzejniki na elektryczne).

Ciepła woda z przepływowego podgrzewacza elektrycznego bądź z zasobnika podłączonego do pieca centralnego ogrzewania (zasobnik wody 200 litrów) – systemy te współpracują.

Dom jest bardzo przytulny i funkcjonalny. Koszty utrzymania domu są naprawdę nieduże.

Przy domu znajduje się duży garaż o wymiarach 4x6m.

Okolica bardzo cicha, zielona, w otoczeniu zadbane domy jednorodzinne, spokojne sąsiedztwo.

W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia.

Dom gotowy do zamieszkania.

Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Gliwicami, Zabrzem, Katowicami. Do przystanku autobusowego około 100m, niedaleko wjazd na A1.

Kontakt:

Agata 606-[zasłonięte]-640