Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sprężyny sportowe VOGTLAND VW Polo, Typ 9N, 1.2, 1

06-06-2014, 15:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 531.81 zł     
Użytkownik racingstreet_pl
numer aukcji: 4220013262
Miejscowość Opole
Wyświetleń: 4   
Koniec: 06-06-2014 14:52:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Tel.:

77 [zasłonięte] 69, kom. 884-[zasłonięte]-289
GG 35[zasłonięte]317 "- Igor - doradztwo techniczne, handel"
GG 297762 "-Grzegorz "
Sprężyny sportowe VOGTLAND są produkowane w Niemczech, zapewniają sztywniejsza pracę zawieszenia pojazdu. Sprężyny poprawiają poza właściwościami jezdnymi, ogólny wygląd samochodu. Charakterystyka sprężyn pozwala na zachowanie komfortu jazdy w normalnych warunkach drogowych, zapewniając maksymalne czucie pojazdu przy bardziej agresywnej jeździe w zakrętach.


Każda sprężyna jest kalibrowana dla każdego konkretnego modelu samochodu i zapewnia równowagę między wydajnością i komfortem. Dostępne obniżenia od 25 do 60 mm.

Możesz wizualnie i fizycznie doświadczyć samochodu w zupełnie nowy sposób.

Obniżenie przód / tył: 35

Maksymalne obciążenie przód / tył: 890 kg / 810 kg

Homologacja: TÜV

Zastosowanie: VW Polo, Typ 9N, 1.2, 1.4, 1.4 FSI, 1.6, ohne / without Automatik, VA bis / up to 890 kg 11.01 >

Uwaga! Po zakupieniu prosimy podać wersję silnika, rocznik, typ nadwozia do którego zostanie zawieszenie zamontowane w celu dobrania odpowiedniego zestawu.

Zdjęcie poglądowe (może nie przedstawiać produktu do konkretnego modelu)W celu uzyskania jak największego zadowolenia naszych klientów korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS, gdyż nasze paczki docierają do rąk klienta już następnego dnia(roboczego). Dla mniejszych przedmiotów dostępna jest także wysyłka poprzez Pocztę Polską.

Realizacja naszych zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze czyli od pn. do pt. W przypadku wysłania towarów w piątek są one doręczane od poniedziałku. Towary przygotowywane w sobotę, doręczane są od wtorku. Pragniemy zapewnić Państwu szybką i sprawną przesyłkę zamówionego towaru. Można porównać nasze ceny z konkurencją. Upewnisz się, że warto kupować właśnie u nas.

Zamówienia są realizowane od 1 do 4 dni roboczych od momentu zamówienia.Prowadzimy równoległą sprzedaż w sklepie internetowym więc stany magazynowe podane na allegro mogą się różcnić od rzeczywistych w danej chwili.Zamówiony przedmiot trafia do odbiorcy w ciągu 1-4 dni roboczych od wysyłki. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może wydłużyć się do 14 dni roboczych o czym natychmiastowo będzie informowany klient, w takich sytuacjach klient ma prawo do anulowania zamówienia bez jakichkolwiek kosztów. Staramy się, aby takie sytuacje nigdy nie miały miejsca i przesyłki wychodziły od nas w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Klient po zakupie zobowiązany jest do wypełnienia formularza dostawy w którym uwzględnione są 3 opcje:
- Wpłata na konto bankowe (lub "Płacę przez allegro")
- Przesyłka płatna przy odbiorze
- Odbiór osobisty w sklepie

Po kliknięciu "kup teraz" prosimy o przesłanie wszelkich informacji potrzebnych do finalizacji transakcji. Na każdym etapie realizacji zamówienia dostają Państwo wiadomość e-mail o obecnym jego stanie.

Forma wysyłki

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Przesyłka kurierska

1 - 4 dni roboczych

18 zł‚

Przesyłka kurierska pobraniowa

1 - 4 dni roboczych

26 zł‚

Przesyłka pocztowa

1 - 4 dni roboczych *

8 zł (towar do 500g)

Odbiór osobisty

Po uzgodnieniu

0 zł‚

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może się wydłużyć do 7 dni.
* - W przypadku wybrania opcji przesyłki pocztowej nie odpowiadamy za czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską!!

 • Wszystkie sprzedawane produkty na naszych aukcjach są fabrycznie nowe, fabrycznie zapakowane.
 • Jesteśmy działającą firmą, która stawia na zadowolenie klienta! Nie popieraj szarej strefy, kupując u nas masz gwarancję legalności produktów oraz możliwości reklamacji.
 • W przypadku braku jakiejkolwiek informacji ze strony klienta zamówienie jest automatycznie wycofywane po 7 dniach roboczych o czym klient jest informowany drogą e-mailową lub telefoniczną.
 • Czas gwarancji zakupionego produktu jest podany w opisie produktu i ustalany jest przez producenta. Wszelkie reklamacje są odsyłane do producenta i to on je rozpatruje.
 • Sprzedający nie zwraca kosztów wysyłek oraz nie udostępnia produktów zastępczych.
 • Niektóre produkty wymagają profesjonalnego montażu, w przypadku jego braku klient bierze odpowiedzialność na siebie i reklamacja może zostać nie uwzględniona.
 • Kupujący w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych zobowiązany jest do dokładnego opisu usterki oraz wykonania dokumentacji w postaci zdjęć.
 • Nie odbieramy paczek pobraniowych, przed wysłaniem towaru do reklamacji wymagany jest kontakt oraz ustalenie sposobu wysyłki.
 • Do każdego zakupionego przedmiotu jest w oryginalnym opakowaniu oraz dostarczany dowód zakupu, w przypadku braku jednego z nich reklamacja nie zostanie uwzględniona, a ewentualny zwrot towaru do klienta wykonywany jest na koszt kupującego.
 • Każde zamówienie ma prawo zwrotu po dostarczeniu paczki w ciągu 10 dni od daty wysyłki bez podania przyczyny tylko w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.
 • Klient zobowiązany jest sprawdzić przy odbiorze stan przesyłki, ewentualne uszkodzenia będą rozpatrywane tylko w przypadku wypełnienia odpowiedniego formularza w obecności kuriera (- głównie zalecane dla elementów szklanych, atrap plastikowych i podobnych).
 • Kupujący jako pierwszy wystawia komentarz do transakcji w systemie allegro.
W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszymi konsultantami.W celu jak najlepszego kontaktu z klientem udostępniamy:

Telefon do działu obsługi klienta Racingstreet.pl: +48 77 [zasłonięte] 69

Bezpłatna infolinia: 800 [zasłonięte] 70 68
Numer Gadu-gadu dla szybkich zapytań:GG 35[zasłonięte]317 "- Igor - doradztwo techniczne, handel"
GG 297762 "- Grzegorz"

E-maile do konkretnych działów w celu szczegółowych pytań, stanów magazynowych oraz kontaktu dla firm.BIURO:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

SKLEP:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

ALLEGRO:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

POMOC:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

HURT:

[zasłonięte]@racingstreet.pl

UWAGA! Stany magazynowe oraz nr. nadania przesyłek (i ich status) tylko poprzez zapytanie e-mailowe.


copyright © racingstreet_pl 2011