Sprężarka SFL50DENT 50l 206l/min 8bar 1,5kW MAGNUM
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik merkurion_sp_zoo
numer aukcji: 3925373982
Miejscowość Grodzisk Mazowiecki
Wyświetleń: 5
Koniec: 11-02-2014, 7:55
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 27.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Firma Merkurion sp. z o.o.
ul. Królewska 14
05-827 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 529[zasłonięte]172-13
Kontakt:
e mail: [zasłonięte]@merkurion.pl
Infolinia: 888-[zasłonięte]-707
Wysyłamy paczki za pośrednictwem firm:
» Przelew na konto
» Płatności z allegro
» Prowadzimy sprzedaż ratalną Credit Agricole
Kompresor sprężarka tłokowy MAGNUM SFL-50
Sprawdzony!
SOLIDNIE WYKONANY!
BEZAWARYJNY!
12 miesięcy gwarancji producenta,
serwis DOOR-TO-DOOR, totalnie bezpłatny!
Tzn. zgłaszają Państwo awarię do nas (mail , telefon),
my przejmujemy wysyłkę na serwis i odesłanie pod wskazany adres!
Możliwość telefonicznej negocjacji ceny!
Dokładna instrukcja: MAGNUM
Parametry:
SFL50DENT 50 206 230 V / 50 Hz 8 bar 1.5 - 92 36 615,00