ZielonySklep - Militaria Outdoor Survival Trekking Narciarstwo Snowboard Paintball ASG 4x4 Off-Road
Dane do przelewu:
ZielonySklep ul. Dębowa 2 56-500 Syców
Numer konta, na który prosimy dokonywać wpłat:
02 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 562120
Model: US Bermuda Producent: Mil-Tec, Niemcy
Rozmiar: M W najniższej cenie na allegro 69,99 zł
Okazja !!!!
Nowe krótkie bojówki firmy Mil-Tec Najtaniej!!! Produkt prosto od producenta! Kupuj tylko sprawdzony towar!!!
Model: Krótkie Spodenki Bojówki US Bermuda Producent: Mil-Tec, Niemcy Materiał: 100% Bawełna
Spodenki US BERMUDA cechują się wykonaniem wysokiej jakości. Uszyte są w 100% z mocnej bawełny w zaplocie typu Rip-Stop - co sprawia, że są odporne na przetarcia i przedarcia. Tkanina jest fabrycznie postarzona. Spodnie wyposażone są w boczne kieszenie typu cargo - zapinane na guziki. Krój i szycie stylizowane jest na spodniach wojskowych M65. Kieszenie zabezpieczone są klapami zapinanymi na guziki. Obwód pasa można regulować taśmami ściągającymi. Rozporek zapinany jest na guziki. Bojówki wykonane w 100% z mocnej bawełny o wysokiej gramaturze typu Rip-Stop (technika wzmacniania materiału). Zapewniają komfort nawet w bardzo upalny dzień. Są bardzo solidnie uszyte, nadają się więc do codziennego użytku, ale także świetnie sprawdzają się w terenie.
Specyfikacja:
Spodenki US BERMUDA cechują się wykonaniem wysokiej jakości.
Uszyte są w 100% z mocnej bawełny w zaplocie typu Rip-Stop - co sprawia, że są odporne na przetarcia i przedarcia.
Spodnie wyposażone są w boczne kieszenie typu cargo - zapinane na guziki.
Tylne kieszenie zabezpieczone są klapami zapinanymi na guziki.
Marka Mil-Tec została wprowadzona w 1995 roku przez istniejącą od 1971 roku Niemiecką firmę Sturm Handels GmbH zajmującą się produkcją i handlem odzieżą oraz wyposażeniem wojskowym. Od roku 1983 firma Sturm posiada również swój oddział w USA. Wykorzystanie oryginalnych sprawdzonych wzorów wojskowych z całego świata oraz czerpanie z doświadczenia zatrudnianych przez siebie specjalistów wysokiej klasy gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów.
Odzież firmy Sturm jest idealnym połączeniem wojskowej solidności i wytrzymałości z wygodą i komfortem jaki mają oferować ubrania codziennego użytku. Prawie czterdziestoletnia tradycja i doświadczenie w produkcji odzieży militarnej i outdoor, solidna baza produkcyjna i logistyczna, szeroki asortyment oferowanych produktów, ciągła dbałość o wysoką jakość towarów niezmienna otwartość na wszelkie nowinki techniczne sprawiają, że odzież firmy Sturm jest chętnie kupowana przez służby mundurowe w całej Europie.
Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem marki Mil-Tec. Towar sprowadzamy bezpośrednio od producenta z Niemiec.