Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
OK
Polityka Prywatności
Zaakceptuj i zamknij X
DARMOWE ARCHIWUM ALLE
Strona główna
Kategorie
Kontakt
Szukaj:
Archiwum Alle
>
Kolekcje
>
Pozostałe
>
Akcesoria alkoholowe
>
Piwowarstwo
>
Drożdże
SPIRICOL 50G NA 50-100L DO USUWANIA ZAPACHU BIMBER
20-08-2014, 15:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz:
5.45
zł
Aktualna cena:
5.45
zł
Użytkownik
Swip_2009
numer aukcji:
4490646885
Miejscowość
Kielce
Kupiono sztuk:
4
Licytowało:
4
Wyświetleń:
51
Koniec:
20-08-2014, 15:30
Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.
SPIRICOL 50g
OD 50 DO 100L
BARDZO SKUTECZNY ŚRODEK ABSORBUJĄCY
DO HARMONIZACJI AROMATU I SMAKU DESTYLATÓW
Spiricol to bardzo skuteczny środek adsorbujący do harmonizacji smaku i zapachu napojów. Produkt jest zgranulowany i łatwo tworzy zawiesinę, dzięki czemu jego stosowanie jest łatwe i wygodne. Spiricol to bardzo pożądany ekologiczny produkt do harmonizacji napojów. Zawarte w Spiricolu adsorbenty na bazie starannie wyselekcjonowanego węgla aktywnego oraz specjalnie zwilżonego dwutlenku krzemu działają selektywnie na wady smaku i aromatu i dlatego można ten preparat stosować oszczędnie, ale skutecznie.
Szczególnym obszarem zastosowań Spiricol jest obróbka destylatów i spirytualiów każdego rodzaju. Szczególnie w młodych destylatach szlachetnych Spiricol prowadzi do przyjemnego zaokrąglenia smaku i usuwa często występujący posmak spirytusowy. Można go także z powodzeniem stosować do usuwania posmaków pleśniowych. Preparat dopuszczony jest do użytku zgodnie z obowiązującymi ustawami i przepisami. Czystość i jakość sprawdzana laboratoryjnie.
ZASTOSOWANIE
Spiricol stosowany jest do usuwania błędów smaku i aromatu w różnych napojach. Specjalnym obszarem stosowania jest obróbka destylatów owocowych, szczególnie do zaokrąglania młodych wyrobów i do usuwania posmaku spirytusu. Spricol jako skuteczny adsorbent działa na niepożądane komponenty smakowe i zapachowe w napojach. W spirytualiach stwierdza się przyśpieszenie dojrzałości i stabilność organoleptyczną. Spiricol szybko osadza się w napojach i daje się całkowicie usuną w drodze filtracji.
SPOSÓB UŻYCIA
Do prostych korekt stosuje się ca. 10 g Spiricol na 100 l. Zależnie od potrzeb i rodzaju błędu dawkę można zwiększyć do 100 g na 100 l. Optymalną dawkę ustala się eksperymentalnie. Dzięki luźnej strukturze Spiricol można bezpośrednio dodać do napoju. Przed dodatkiem obrabiany napój należy doprowadzić do mocy konsumpcyjnej. Należy zadbać o dobre mieszanie. Osad usuwa się po 2 dniach w drodze filtracji. W przypadku filtracji z nanoszeniem Spiricol można dodawać w sposób ciągły razem ze środkiem wspomagającym filtrację.
Spiricol 50g -
art: ERBS100
Dokument zakupu (FAKTURA VAT lub PARAGON).
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
PaneleAllegro.pl
792
[zasłonięte]
655
781
[zasłonięte]
644
501
[zasłonięte]
875
[zasłonięte]
@gmail.com
ZAMAWIAJ ILE CHCESZ KOSZT WYSYŁKI KURIERSKIEJ NIE ZMIENIA SIĘ BEZ WZGLĘDU NA WIELKOŚĆ ZAMÓWIENIA
do 30 kg, nietypowe gabaryty są liczone indywidualnie
KURIER
Z nowym rozszerzonym śledzeniem przesyłki. Z informacją sms o planowanej godzinie dostarczenia! W razie nie zastania w domu kontakt sms w sprawie powtórnego dostarczenia! Przesyłka ubezpieczona!
POCZTA
Polecamy przesyłkę Poleconą - jest pewna i gwarantowana lub kuriera. Jeśli jednak wybiorą Państwo przesyłkę niepoleconą to ryzykują Państwo zaginięcie przesyłki i brak możliwości reklamacji.
ODBIÓR OSOBISTY
REALIZUJEMY
W PUNKCIE GŁÓWNYM
KIELCE UL. LEGNICKA 28
PLAC REM-WOD
Numer konta:
41
[zasłonięte]
01
[zasłonięte]
72 0316
[zasłonięte]
000000
SWIP Hurt - Detal
25-328 Kielce
ul. Legnicka 28
Czynne: Pn - Pt: 7:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00
Wszelkie informacje niezbędne do zakończenia transakcji dostaną Państwo w automatycznej wiadomości od allegro o wygraniu aukcji.
Na wpłatę czekamy do 7 dni od daty zakupu, (termin ten może być wydłużony po wcześniejszym uzgodnieniu).
Komentarz do aukcji wystawiamy jako drudzy (otrzymanie komentarza przez nas jest dla nas dowodem że przesyłka dotarła).
W razie Państwa niezadowolenia prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji aby uniknąć niepotrzebnych negatywnych komentarzy.
UWAGA!!!
W przypadku wyboru przesyłki: List ekonomiczny / List priorytetowy nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za przesyłkę -
NIE JEST ONA REJESTROWANA.
W przypadku zagubienia przesyłki nie zostanie wypłacone przez Pocztę odszkodowanie.
PROSIMY ZATEM O ROZWAGĘ W WYBORZE!!!
Ten sposób przesyłki wysyłamy tylko na życzenie i odpowiedzialność klienta!
[DANE_EU][KOD][/KOD][WYS]1[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]