Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Spawarka półautomat MIDI MIG MIDIMIG 200/3 MAGNUM

22-03-2012, 20:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 850 zł     
Użytkownik ChangHemp
numer aukcji: 2191796245
Miejscowość Lubaczów
Wyświetleń: 79   
Koniec: 21-03-2012, 16:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Untitled Document

PODKARPACKIE CENTRUM MATERIAŁÓW SPAWALNICZYCH

tel: 668[zasłonięte]610

e-mail: [zasłonięte]@poczta.fm

wystawiamy faktury VAT

- możliwa sprzedaż ratalna

- wpłata na konto bankowe

- odbiór osobisty

- płatność przy odbiorze

- płatności allegro

wysyłka kurierem w ciągu 24 godzin


Wszystkie produkty oferowane na naszych aukcjach są objęte gwarancją producenta i zabezpieczone serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wszystkie urządzenia spawalnicze do odbioru i obejrzenia w Rzeszowie, Lubaczowie, Biłgoraju po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

Możliwe pokazy spawalnicze.

Możliwość Kupna urządzeń w zestawach.

Butle: CO2, Mix, Argon, Tlen, Acetylen, puste, pełne.

Także materiały spawalnicze - druty, elektrody, dysze, końcówki prądowe, przyłbice automatyczne.

Spawarka migomat MIG/MAG MIDIMIG 200/3


Półautomat spawalniczy MIDIMIG 210/3 służy do spawania stali konstrukcyjnych niskowęglowych i stopowych w osłonie gazów ochronnych (metoda MIG/MAG). Sprzęt przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. Polecany jest w zakładach usługowych, rzemieślniczych, i produkcyjnych w których technologie spawalnicze są wykorzystywane jako uzupełniające. Urządzenie posiada profesjonalny 2-rolkowy podajnik drutu z płynną regulacją prędkości podawania drutu, 7-stopniową regulację prądu spawania. Wyposażone jest w funkcję spawania punktowego z możliwością regulacji czasu spawania oraz funkcję łagodnego startu drutu. Uzwojenie transformatora posiada układ zabezpieczenia termicznego i chłodzone jest wydajnym wentylatorem. Półautomat zasilany jest napięciem trójfazowym 400V 50 Hz. Spawarka umożliwia spawanie drutami spawalniczymi o średnicy 0,8 i 1,2 mm i współpracuje ze szpulami drutu 5kg i 15kg W komplecie znajdują się: uchwyt spawalniczy TW-15 o długości 3 m z wtykiem Euro i przewód masowy z zaciskiem kleszczowym.oraz tarcza spawalnicza i młotek ze szczotką oraz reduktor dwumanometrowy.


Standardowe wyposażenie:

- reduktor 12m

- przewód masowy z zaciskiem kleszczowym

- uchwyt spawalniczy TW


Dane techniczne MIG/MAG MIDIMIG 200/3

Napięcie zasilania - AC 3x400V 50Hz

Maksymalny pobór mocy - 8kVA

Znamionowy prąd spawania - X 25% 230 A

Zakres regulacji pradu spawania - 35 - 230 A

Skokowa regulacja prądu - 7 pozycyji

Zabezpieczenie pradowe - 16A

Max masa szpuli z drutem - 15 kg

Podawanie drutu - płynne

Waga MIDIMIG200/3 - 49 kg

Gwarancja MIDI-MIG 200/3 - 12 miesięcy

Zobacz nasze pozostale aukcje: