|
DAGNES
Agnieszka Klepadło
15-751 Białystok
Aleja Solidarności 6 lok. 10
ODBIÓR WŁASNY CENTRUM HANDLOWE LECH TARGOWISKO MIEJSKIEul.Kawaleryjska 19
Tel. 508[zasłonięte]870
e-mail:
[zasłonięte]@o2.pl
UWAGA!
Zakupiony towar możesz odebrać osobiście bez czekania na przesyłkę. Odbiór własny towarów w godz. 8 - 13
Wystawiamy Faktury VAT
na zakupione towary
|
|
Towar pochodzi bezpośrednio od producenta.
Jest nowy, nieużywany, w oryginalnym opakowaniu.
Kartony fabryczne są przez nas otwierane wyłącznie w celu sprawdzenia kompletności sprzętu i dołączenia dokumentu zakupu (paragonu lub faktury) oraz gwarancji i instrukcji obsługi.
Masz pytania dotyczące specyfikacji technicznej?
Dzwoń lub napisz:
508[zasłonięte]870
e-mail:
[zasłonięte]@o2.pl
Z A P R A S Z A M Y
|
|
|
Wszystkie towary wysyłamy poprzez firmę kurierską.
Czas dostawy 1-3 dni roboczych.
Towary zakupione i opłacone przelewem na konto są realizowane w pierwszej kolejności.
|
|
Wybór opcji regulowania należności przez "Płacę z Allegro" to gwarancja natychmiastowej wysyłki
Możesz również skorzystać z opcji przelewu na konto
Lub wybrać opcję płatności
za pobraniem
|
|
SPAWARKA INWERTOROWA 3w1 WELDER FANTASY TRIO 200A MIG/MAG TIG MMA + KOMPLET UCHWYTÓW
Firma FACHOWIEC specjalizuje się w dystrybucji sprzętu spawalniczego, narzędzi i pneumatyki. Szeroka gama dostępnych u nas wyrobów jest produkowana przez czołowych producentów krajowych i zagranicznych, co tylko gwarantuje najwyższą ich jakość. W specjalnie przygotowanym przez nas asortymencie, obok wielu innych produktów, ważne miejsce zajmuje spawarka, głównie spawarka inwertorowa o zmniejszonej wielkości transformera i zwiększonej wydajności. Urządzenie te posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie nadnapięciowe i kolejności fraz. Gwarantujemy, że każda dostępna u nas spawarka INWERTOROWA jest produktem najwyższej klasy, sprawdzonym i niezawodnym. Każda spawarka FACHOWIEC jest urządzeniem, które doskonale sprawdzi się zarówno w warsztacie, jak i aplikacjach przemysłowych. Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy spawarki w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy!
SPAWARKA INWERTOROWA 3w1 WELDER FANTASY TRIO 200A MIG/MAG TIG MMA + KOMPLET UCHWYTÓW
Urządzenie Welder Fantasy TRIO to wielofunkcyjna spawarka inwertorowa 3w1 przeznaczona do spawania metodami:
- MIG/MAG
- TIG DC-LIFT
- MMA
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii IGBT oraz wysokiej jakości podzespołów idealnie nadaje się do prowadzenia profesjonalnych prac spawalniczych związanych z przemysłem motoryzacyjnym, konstrukcjami stalowymi oraz innymi.
Urządzenia serii TRIO cechuje najwyższa niezawodność oraz możliwość prowadzenia prac spawalniczych w szerokim zakresie, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Półautomaty dzięki swojej nowatorskiej budowie pozwalają na spawanie najbardziej popularnych stopów stali i metali kolorowych, włączając opcję TIG LIFT oraz MMA (elektrodą otuloną).
Zestaw zawiera spawarkę, komplet uchwytów (MIG/MAG, TIG, elektrodowy, masowy), szczotkę, maskę, dodatkowe elementy eksploatacyjne, estetyczne kartonowe opakowanie, instrukcję w języku polskim.
Urządzenie umożliwia dobór parametrów do prowadzenia procesu LUTOSPAWANIA drutem CuSi.
FUNKCJE PANELU:
- wielofunkcyjny wyświetlacz LCD
- wybór parametrów spawania dla wszystkich trybów pracy
- 8 trybów indukcyjności
- pre-gas, post-gas
- test gazu, test drutu
- BURN BACK (MIG)
- HOT START (MMA)
- ARC FORCE (MMA)
- 2-TAKT i 4-TAKT (MIG, TIG)
- wyświetlanie napięcia i natężenia prądu
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Zasilanie: 230V
Prąd wejściowy: 40,6A
Zakres prądu spawania MMA: 5-200A
Zakres prądu spawania TIG: 5-200A
Zakres prądu spawania MIG: 30-200A
Napięcie biegu jałowego: 63V
Średnica drutu - 0,6-1,0mm
Typ podajnika: 2-rolkowy PROFESJONALNY
Prędkość podawania drutu: 2,7-14,4 m/min
Zabezpieczenie: IP23S
Klasa izolacji: F
waga spawarki: 15kg
waga brutto : 22,5kg
wymiary: 439*214*405mm
wymiary kartonu: 515*400*455mm
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
- SPAWARKA INWERTOROWA 3w1 WELDER FANTASY TRIO 200A
- KOMPLET UCHWYTÓW (MIG/MAG, TIG, ELEKTRODOWY, MASOWY)
- SZCZOTKĘ
- MASKĘ
- DODATKOWE ELEMENTY EKSPLOATACYJNE
- ESTETYCZNE KARTONOWE OPAKOWANIE
| Zobacz inne moje aukcje |
Pozostałe aukcje » |
|
| © Aplon.pl |
|