Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SPA w domu czyli 100 pytań o urodę G. Kadłubowska

19-01-2012, 21:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Aktualna cena: 10 zł     
Użytkownik basiael
numer aukcji: 2035059484
Miejscowość SKARŻYSKO-KAMIENNA
Wyświetleń: 14   
Koniec: 13-01-2012 15:45:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: twarda
Rok wydania (xxxx): 2008
Kondycja: bez śladów używania
Język: polski
Forma: poradnik
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

SPA w domu czyli 100 pytań o urodę Grażyna Kadłubowska-Siedlarz
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie 2008 oprawa twarda str. 144, format: 14,5x20,5 cm ilustracje: kolorowe,
Grażyna Kadłubowska-Siedlarz "100 pytań o urodę"
Zaproszenie do świata pełnego alg, olejków eterycznych i relaksujących maseczek. Doświadczona kosmetolożka podpowiada, jak raz na zawsze pozbyć się cieni pod oczami, cellulitu i przebarwień skóry. Która metoda depilacji jest najskuteczniejsza? Czy witaminy w kosmetykach naprawdę działają? W jaki sposób leczyć trądzik? Nareszcie pojawiły się odpowiedzi na te i 97 innych trudnych pytań! Wszystkie porady autorki opierają się na gruntownej wiedzy medycznej i znajomości receptur kosmetyków. Dzięki temu wybierzesz krem o właściwym składzie, poznasz wady i zalety zabiegów kosmetycznych – od usuwania piegów po wydłużanie rzęs. Poradnik wyjaśnia również działanie suplementów diety, preparatów kolagenowych i modnych diet. Dowiesz się, jak stan zdrowia wpływa na działanie kosmetyków i jak zapobiec starzeniu się skóry. Podobne porady można znaleźć w miesięcznikach dla kobiet, z tym że tu mamy wszystko w jednej książce - nowości w kosmetyce, ciekawe porady.
Poza tym książka pięknie wydana na papierze kredowym – może być udanym prezentem dla każdej kobiety.
Polecam i zapraszam na pozostałe moje aukcje.
Dodatkowe informacje o dostawie i płatności
Zgodnie z prawem podatkowym obowiązującym w Polsce kupujący składając ofertę kupna na mojej aukcji udziela mi pełnomocnictwa do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych z Pocztą Polską w imieniu i na rzecz Kupującego, żeby nie naliczać 22% VAT od kosztów przesyłki pocztowej. Kwota pieniężna przekazana przez nabywcę do sprzedawcy (kwota zwrotu opłaty pocztowej) nie będzie zatem wynagrodzeniem za usługi transportowe, podlegającym opodatkowaniu VAT, ale zwrotem kosztów poniesionych przez pełnomocnika.