Telefon jest na dwie karty sim, jest używany kilka miesięcy, jestem jego pierwszym właścicielem i sprzedaję pełen komplet.
Telefon jest na gwarancji, i załączam do niego FV która była dołączona przy zakupie.
Ta wersja Sony'ego jest podobna do wersji L, z tym, że ma możliwość korzystania równoczesnego z 2 kart SIM i jest bardziej kierowana dla biznesu.
Zegarek, to już kultowy sprzęt firmy Sony. Jest używany mniej więcej tyle samo czasu co telefon (także pierwszy właściciel) Sprzedaję wszystko co producent dał wraz z gwarancją (również prawie 2 letnią) i FV.
W tym momencie od 2 miesięcy oba sprzęty leżą w szufladzie bo kupiłem sobie telefon Samsung z zegarkiem GearFit i ma on funkcje które bardziej mi odpowiadają.
Oczywiście sprzęt nie ma żadnych ani widocznych, ani ukrytych wad. Na terenie Trójmiasta możemy się spotkać, abyś przed zakupem oglądnął i zobaczył jak wszystko działa. Baterie zarówno w zegarku jak i w telefonie trzymają jak nowe.
Zapraszam do zakupu.
Jest możliwość odbioru / dowozu sprzętu na terenie Trójmiasta.
Pozdrawiam serdecznie