42'' LED KDL-42W706
Opis
| Tabela parametryczna |
| Model: |
KDL-42W706
| Panel: |
LED |
| Przekątna ekranu: |
42" |
| Technologia HD: |
Full HD |
| Rozdzielczość: |
1920 x 1080 (HD 1080) |
| Proporcje obrazu: |
16:9 |
| Kontrast dynamiczny: |
| Kontrast statyczny: |
Brak danych |
| Tuner TV: |
- Analogowy
- DVB-S
- DVB-T MPEG-2
- DVB-T MPEG-4 (H.264)
- DVB-C
| Smart TV: |
Tak |
| Obsługa 3D: |
Nie |
| Technologie: |
LED, Full HD, Smart TV, Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® Pulse
| System dźwięku: |
- Ustawienia trybu dźwięku:Standardowy / Kino / Sport / Muzyka / Gra / Kompresja dźwięku
- Korektor dźwięku:tak
| Moc głośników (Wat) : |
16 W |
| Kąt widzenia poziomy (Stopnie) : |
178 ° |
| Kąt widzenia pionowy (Stopnie) : |
178 ° |
| Telegazeta (pamięć): |
| WiFi: |
Tak |
| Gniazda we/wy: |
- 4 x HDMI
- 1 x Component (Y, Pb, Pr)
- 1 x Composite
- 1 x SCART (RGB)
- 2 x USB 2.0
- 1 x RJ-45 LAN
- 1 x Audio out
- 1 x SPDIF out
| Standard VESA: |
Brak danych |
| Pobór mocy (Wat) : |
50 W |