Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SONY DSC-HX 200V :: TORBA :: SUPER STAN

07-01-2015, 16:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 798 zł     
Użytkownik Bigseler
numer aukcji: 4939588754
Miejscowość Lublin
Wyświetleń: 207   
Koniec: 07-01-2015, 15:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozdzielczość matrycy (0 - 100 Mpx): 18.20
Zoom optyczny (0-50): 30.00
Zasilanie: Akumulator dedykowany
Stabilizacja: cyfrowa
Rodzaj pamięci: SD/SDHC/SDXC

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


[zasłonięte]@gmail.com
[zasłonięte]75159


1. Nie kończę aukcji przed czasem
oraz nie odwołuję ofert.

2. Wysyłka jest realizowana najpóźniej
do trzech dni roboczych
od momentu otrzymania wpłaty.

3. Licytując na mojej aukcji akceptujesz regulamin
oraz informacje zawarte
na stronie 'O mnie'.




Płatność za dokonane zakupy może być realizowana za pośrednictwem usługi PayU.
Płatności mogą być również dokonywane bezpośrednio na rachunek bankowy.
Informacje na temat konta bankowego otrzymają Państwo natychmiast po zakupie przedmiotu.

Przesyłki dostarcza:
Copyright© Bigseler


SONY

DSC-HX200V

18,2-megapikselowy przetwornik Exmor R™,
zoom optyczny 30x, film Full HD 50p, 3D, ekran LCD 7,5 cm, inteligentny tryb panoramy, rejestracja danych GPS

OPIS PRZEDMIOTU

Przedmiotem aukcji jest używany kompakt Sony. Aparat jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jedyne ślady użytkowania widoczne są na ekranie, co zostało ukazane na ostatnim zdjęciu poniżej. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

W zestawie z aparatem znajdują się:

ładowarka, akumulator, torba, osłona obiektywu oraz pasek na szyję.



Sony Cybershot DSC-HX200Vjako następca HX100V posiada podobną konstrukcję i funkcjonalność. Jest dedykowany osobom szukającym dalekosiężnego zamiennika dla lustrzanki.

Sercem urządzenia jest matryca typu Exmor R CMOS, o rozdzielczości 18,2 megapikseli. Aparat został uzbrojony w szerokokątny obiektyw pozwalający na 30-krotny zoom. Producent zapewnia, że zasięg szkła można bezstratnie zwiększyć do 60x dzięki cyfrowemu przybliżeniu. Na pokładzie znajdziemy ponadto 3-kierunkową stabilizację obrazu, moduł GPS, wizjer EVF oraz przejrzysty ekran LCD. Projektanci uzbroili urządzenie w super-szybki system AF, ostrzący w czasie 0,13 sekundy w świetle dnia oraz w 0,24 sekundy przy gorszym oświetleniu.

Ponadto użytkownik ma dostęp do trybu nagrywania filmów Full HD (60p) z włączoną redukcją drgań i możliwościąsymultanicznego fotografowaniaz rozdzielczością 13 megapikseli.


GALERIA