Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Software Developer's Journal nr. 173

04-06-2012, 2:50
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2345269511
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 2    Wyświetleń: 6   
Koniec: 12-06-2012 22:21:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta CD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

tel. 601 [zasłonięte] 099
[zasłonięte]@altkomp.pl
Tel/Fax: +48 12 [zasłonięte]3321
Tel. GSM: +48 [zasłonięte] 802 099

ALTKOMP PHU
31-564 Kraków

Al. Pokoju 81


[zasłonięte]@market.altkomp.pl
Tel. GSM:
+48 [zasłonięte] 701 022

Osobisty odbiór zamówień
tylko po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym
w godz: 10.00 - 18.00


Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 1 płytę CD
Cena nominalna 26.75 zł - Cena na Allegro = 10 zł + koszt wysyłki



Software Developer's Journal nr. 173 (05/2009) - Cloud Computing

Spring Integration – łatwe budowanie systemów komunikacyjnych


W rodzinie Spring Source pojawiło się nowe dziecko: Spring Integration. Od teraz, wszystkie Twoje ulubione protokoły i technologie komunikacyjne mieszkają pod jednym, wspólnym dachem zaś ich konfiguracja to kwestia dopisania kilku linijek w pliku XML. Nie wierzysz? Przeczytaj artykuł i przekonaj się sam!


Komunkacja Flex-PHP za pomocą Zend_Amf

Piotr Walczyszyn
Jest wiele sposobów komunikacji aplikacji Flex'owych z zewnętrznymi źródłami danych. Jednak jednym z najbardziej wydajnych jest wykorzystanie binarnego formatu danych AMF (Action Message Format). Formatowanie danych do postaci AMF jest wbudowaną funkcją technologii Flash, a tym samym Flex'a.


Start-Up w „Chmurach”

Piotr Pietrzak
Start-Up to istotne wydarzenie dla każdej firmy. Kiedy rozpoczynamy działalność w Internecie, należy rozważyć zastosowanie rozwiązań wykorzystujących model Cloud Computing. Pozwalają one na bieżące dostosowanie zasobów do zmieniających się potrzeb biznesowych i przez to większą efektywność kosztową.


Wybrane szczegóły platformy Azure

Tomasz Kopacz
Podstawą działania Windows Azure są dwa mechanizmy do wykonywania obliczeń – Web Role i Worker Role a także mechanizm przechowywania (Azure Storage). W artykule autor omówia ogólne zasady pisania rozwiązań na tę platformę Cloud Computing


ISO 9001 w IT – Nadzór nad wyrobem niezgodnym w procesie produkcji oprogramowania – część I.

Karolina Zmitrowicz
Zgodnie z normą ISO 9001:2000 organizacja powinna sprawować nadzór nad wyrobem niezgodnym. W IT takim wyrobem jest system informatyczny oraz pozostałe wytwory procesu produkcji oprogramowania. Artykuł jest pierwszym z cyklu publikacji dotyczących wdrażania systemu zarządzania jakością w przemyśle informatycznym.


Windows Azure – Cloud Computing w .NET

Tomasz Kopacz
Windows Azure to platforma Cloud Computing do tworzenia rozwiązań działających w chmurze. Dzięki temu systemy informatyczne dysponują praktycznie nieograniczonymi możliwościami skalowania, olbrzymią wydajnością i nieskończonym pojemnikiem do przechowywania danych. Do pisania rozwiązań dla Azure wystarczy znajomość .NET.


Marzenia programistów – część 1. – Projekty niedokończone

Michał Bartyzel , Mariusz Sieraczkiewicz
Każdy programista ma wiele świetnych pomysłów na nowe aplikacje, lecz tylko część z nich zaczyna realizować swoje marzenia. Jeszcze mniej doprowadza projekt do ostatecznej wersji. Jeśli dysk Twojego komputera jest pełen niedokończonych projektów, jeśli trudno Ci zapanować nad złożonością projektu, który wymyśliłeś, to wiedz, że ten artykuł został napisany specjalnie dla Ciebie, aby pomóc Ci przekształcić pomysł w rzeczywistość.


ADO.NET Entity Framework

Marcin Kawalerowicz
ADO.NET Entity Framework to maper obiektowo relacyjny z prawdziwego zdarzenia stworzony przez Microsoft. Pozwala on na konwersję pomiędzy relacyjnymi strukturami danych a obiektami w NET Framework. W artykule przyjrzymy się temu, jak stworzony model danych użyć w dowolnym programie .NET.


ADO.NET, Visual Basic i …Oracle

Konrad Kubecki
Za pomocą platformy programistycznej .NET tworzone jest zazwyczaj oprogramowanie korzystające z baz MS SQL. Czasem zachodzi jednak potrzeba podłączyć taki produkt do bazy innego producenta. W tym artykule autor postara się wykorzystać technologię ADO.NET do połączenia z bazą Oracle.


SQL Server 2005/2008 – wykorzystanie funkcji w aplikacjach biznesowych

Artur Mościcki
Funkcje to podstawowe obiekty wykorzystywane w aplikacjach biznesowych. Aby spełniały swoją rolę, powinny być wydajne. W artykule tym autor prezentuję triki wykorzystywane w aplikacjach biznesowych w celu uzyskania dużej efektywności. Omawia także inne ważne aspekty, które bardzo często są wykorzystywane w rozwiązaniach biznesowych


Modelowanie ról na diagramach klas w języku UML

Szymon Zioło
Pracownik firmy jest sprzedawcą lub inżynierem. Siedziba firmy jest jej centralą lub oddziałem. Kontrahent jest klientem lub dostawcą. To tylko kilka przykładów często spotykanej sytuacji, gdy dany obiekt pełni wobec innych obiektów pewne role. Zobaczmy, w jaki sposób można modelować role na diagramach klas.


Słownik w komórce

Daniel Stoiński
Czy wiecie, co to znaczy zazdrostka? Albo jak po czesku jest dymić? Ze słownikiem w komputerze odpowiedzi na te pytania nie stanowią żadnego problemu. Teraz przekonacie się, że taki słownik można załadować również na komórkę i roztrząsać problemy językowe nawet w zatłoczonym autobusie.


Przetwarzanie w chmurach

Piotr Pietrzak


Materiały na CD

Video tutorial - SQL Server 2005 Analysys Services cz. II
Software Developer's Journal nr. 173
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):