Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Software Developer's Journal nr. 153

19-01-2012, 23:33
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2053075514
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 5   
Koniec: 11-02-2012 14:38:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta CD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

tel. 601 [zasłonięte] 099
   
[zasłonięte]@altkomp.pl
Tel/Fax: +48 12 [zasłonięte]3321
Tel. GSM: +48 [zasłonięte] 802 099

ALTKOMP PHU
31-564 Kraków

Al. Pokoju 81
 
 
 
 


[zasłonięte]@market.altkomp.pl
Tel. GSM:
+48 [zasłonięte] 701 022

Osobisty odbiór zamówień
tylko po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym
w godz: 10.00 - 18.00


Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 1 płytę CD
Cena nominalna 26.75 zł - Cena na Allegro = 10 zł + koszt wysyłki



Software Developer's Journal nr. 153 (09/2007) - Java 6

Spis treści
ASM - manipulacje kodem bitowym Javy
David de Rosier
Dawid opisuje w jaki sposób programowanie aspektowe, staje się coraz modniejsze w świecie programistów Javy. Biblioteka ASM w tego typu zastosowaniach ma silną i ugruntowaną pozycję, głównie ze względu na zdecydowanie większą szybkość działania w stosunku do konkurencji, niewielki rozmiar oraz wsparcie dla najnowszych wersji języka Java.

Tabele w Javie 6 - sortowanie i filtrowanie
Krzysztof Barteczko
Krzysztof opisuje w jaki sposób tabele w Javie 6 wyposażono w bogaty, elastyczny i dość wygodny w użyciu mechanizm sortowania i filtrowania wierszy. Niewątpliwie jest to wyraz ogólnej tendencji rozwoju i doskonalenia środków programowania GUI w duchu Java Desktop. O innych związanych z Java Desktop innowacjach, zarówno w standardowych pakietach Javy, jak i poza nimi, traktować będzie druga część artykułu.

JBoss Seam - aplikacje przyjazne dla użytkownika
Piotr Kochański
Piotr odpowiada na pytanie, czy warto poświęcić czas na nauczanie się JBoss Seam i wykoszystanie go do tworzenia własnych aplikacji. Jest to dość nowa technologia i zawsze istnieje obawa, że może się nie przyjąć. Można wskazać wiele przykładów dobrych technologii, które nigdy nie zostały spopularyzowane, w efekcie zniknęły lub są znane tylko jako niszowy produkt. W przypadku JBoss Seam wydaje się, że jest duża szansa na jego upowszechnianie się i dalszy rozwój.

Błąd wykryty - ale co dalej?
Monika Braun
Monika przedstawia w jaki sposób przeprowadzamy raportowanie wykrytych błędów w programowaniu. Jak powinno wyglądać raportowanie błędów i jak w tym zadaniu mogą pomóc narzędzia do śledzenia i raportowania błędów? W artykule znajdziecie odpowiedzi na te pytania oraz porównanie jednych z najpopularniejszych narzędzi do zarządzania błędami.

Dziesięć największych problemów w projektach informatycznych
Rafał Kędzierski
Rafał i Adam podjęli się pisania dziesięciu największych problemów związanych z projektami informatycznymi. Zapoznają czytelnika z przykładami tego, co możemy zacząć robić już dziś, aby poprawić i przyśpieszyć proces wytwórczy w firmie tak, aby uzyskać największe zadowolenie klientów końcowych.

Google Maps API część 2
Witold Rugowski
Witold w artykule przedstawił kilka bardziej zaawansowanych aspektów związanych z Google Maps API (pierwsza część, omawiająca podstawowe użycie była zamieszczona w SDJ 3/2007). Przykłady do których odwołuje się autor testowane były z wykorzystaniem Firefoksa 2.0 oraz IE 7.0 pod Windows, z Google Maps API w wersji 2.71.

Testy jednostkowe warstwy DAO
Marcin Sarniak
Zamierzeniem Marcina było przekrojowe pokazanie problemów i możliwości testowania warstwy DAO - zagadnienia, które bardzo często nie jest w ogóle zauważane, a jest bardzo złożonym i ważnym elementem planowania budowy i rozwoju aplikacji opartej o bazę danych.

Daikon - odkrywanie właściwości programów
Piotr Nazimek
Piotr opisuje Daikon jako pakiet przeznaczony do dynamicznego wykrywania właściwości programów. Wykrywa on około 80 różnych typów zależności, które m.in. opisują związki między zmiennymi liczbowymi oraz pewne właściwości struktur danych. Wykryte przez Daikon właściwości nazywane są przez jego autorów niezmiennikami. Przystosowany on został do badania programów stworzonych w Java, C, C++ oraz Perl. sam Daikon zaimplementowany został w języku Java.


Na CD:

* KURS ORACLE CZ. III * MULTIMEDIALNA PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI BORLAND GAUNTLET * IBM IIC MAGAZINE
Software Developer's Journal nr. 153
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):