Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Software Developer's Journal nr. 137

04-06-2012, 2:37
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 10 zł     
Użytkownik phualtkomp
numer aukcji: 2335063831
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 13   
Koniec: 08-06-2012 13:57:18

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Język: polski
Dodatki: płyta DVD,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

tel. 601 [zasłonięte] 099
[zasłonięte]@altkomp.pl
Tel/Fax: +48 12 [zasłonięte]3321
Tel. GSM: +48 [zasłonięte] 802 099

ALTKOMP PHU
31-564 Kraków

Al. Pokoju 81


[zasłonięte]@market.altkomp.pl
Tel. GSM:
+48 [zasłonięte] 701 022

Osobisty odbiór zamówień
tylko po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym
w godz: 10.00 - 18.00


Produkt nowy - nieużywany - zafoliowany - zawiera 1 płytę DVD
Cena nominalna 26.75 zł - Cena na Allegro = 10 zł + koszt wysyłki



Software Developer's Journal nr. 137 (05/2006) - AJAX w ASP .NET

NA DVD:

HITY:

Microsoft Visual Studio 2005 Express Edition
Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
IBM DB2 8.2 Express-C
Mono 1.1

Ponadto na DVD:

Aplikacje działające na platformie Mono
Narzędzia firmy Microsoft

Pełne wersje książek w wersjach elektronicznych:

komplet tutoriali o Eclipse
tutoriale MONO
A w numerze przeczytasz między innymi o:


Biblioteka miesiąca: Velocity - w świecie szablonów

Velocity to rozbudowana biblioteka napisana w języku Java, będąca wydajnym procesorem szablonów. Wachlarz jej zastosowań jest bardzo szeroki – Velocity pozwala na prostą transformację tekstów, może też być zamiennikiem dla XSL a nawet silnikiem aplikacji webowych. Niewątpliwą zaletą Velocity jest wygodna interakcja z obiektami Javy oraz przejrzysty język transformacji szablonów - VTL. Autor pokrótce demonstruje różne aspekty użycia biblioteki, wzbogacając tekst praktycznymi przykładami.

Warsztat: Mój pierwszy UDF, czyli C na usługach SQLa

Tematem niniejszego artykułu jest rozszerzenie funkcjonalności procedur SQLa przy pomocy zewnętrznych podprogramów pisanych w języku C. Jeśli używasz Firebirda, napotkałeś na problem, którego nie możesz rozwiązać za pomocą samego SQLa i nie używałeś wcześniej UDFów, to ten artykuł jest dla Ciebie.

Programowanie .NET: AJAX w ASP.NET

We współczesnym środowisku osób powiązanych z produkcją komercyjnych aplikacji internetowych lub entuzjastów technologii webowych niejednokrotnie używa się terminów AJAX, ATLAS i Client Callback. Co się za nimi kryje i czym się różnią? Czy rozszyfrowanie znaczenia tych "modnych" słów przyczyni się do poprawy wygody i prostoty obsługi powstającego oprogramowania? Odpowiedź na te pytania oraz przykład rozbudowy projektu Atlas znajdziecie w niniejszym artykule.

Microsoft Office v. 12

Z artykułu dowiesz się w jaki sposób nowy format plików Office "12" zmienia podejście do przechowywania danych. Dzieje się tak m.in dzięki nowemu formatowi a co się z tym wiąże praca z dokumentami może odbywać się również bez uruchamiania pakietu Office. To powoduje również, że dokumenty mogą być generowane bezpośrednio z naszych aplikacji i przysyłane do użytkowników końcowych.

.NET Remoting cz. 1.

.NET Remoting to technologia umożliwiająca komunikację pomiędzy rozproszonymi aplikacjami w środowisku .NET. Z artykułu dowiesz się między innymi w jaki sposób napisać serwer, który będzie w stanie wykonać działania na liczbach zespolonych, jak stworzyć niezbędny do komunikacji pomiędzy serwerem i klientem kontrakt definiujący szczegóły użytych metod i obiektów oraz jak napisać pliki konfiguracyjne dla poszczególnych komponentów.

TLS i włókna w WIN32

Artykuł kontynuuje rozpoczęty w poprzednim numerze temat wielowątkowości. Poprzednio zostały przedstawione mechanizmy API obsługujące wielowątkowość w systemach z rodziny WIN32. W tej części poznasz kilka rzadziej używanych technik związanych w programowaniem wielowątkowym.

Inżynieria oprogramowania: Antywzorce w zarządzaniu projektami informatycznymi

Artykuł jest adresowany do deweloperów, biorących udział w projektach informatycznych. Stefan wskazuje najczęściej pojawiające się błędy w zarządzaniu projektami: antywzorce projektowe, złe praktyki rozpoznawane i opisywane od lat. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego tak wiele projektów kończy się niepowodzeniem zapraszamy do lektury.

Projektowanie SI: Domain-Specific Modeling w generacji kompletnego kodu

Artykuł przedstawia Domain-Specific Modeling (DSM) oraz wyjaśnia, jak można zaimplementować zgodne z nim języki i generatory. Podsumowaniem artykułu jest porównanie DSM z Model-Driven Architecture (MDA).

Bazy danych: Dodawanie funkcji do gotowych plików binarnych

Autor przybliża tematykę funkcji analitycznych w SQL – ich składnię, rodzaje oraz przedstawia przykłady rozwiązań. Funkcje analityczne w artykule zostały przedstawione dla wersji języka SQL wykorzystywanej w bazie danych Oracle.

Kluby techniczne: Magic eDeveloper cz 5.

W artykule pragniemy skupić się na kolejnej grupie elementów, jakim są programy. Przedstawimy znaczenie tego rodzaju obiektu, jego definicję i sposób budowy. Ze względu na fakt, iż temat ten jest obszerny materiał zostanie podzielony na kilka części.

Kluby techniczne: crossvision Business Process Manager

Prezentujemy serce systemu crossvision Business Process Manager (BPM). Jest to rozwiązanie służące do zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych. Zostało opracowane wspólnie przez firmy Software AG i Fujitsu.

Software Developer's Journal nr. 137
Zobacz inne moje aukcje (phualtkomp):