Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Smukła zwiewna baletnica akt brąz syg Paryż bcm

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 11.50 zł      Aktualna cena: 11.50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2051449198
Miejscowość Sopot
Licytowało: 2    Wyświetleń: 50   
Koniec: 25-01-2012 22:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

SECESYJNA FIGURA BALERINY


Tą zachwycającą rzeźbę polecam wszystkim Państwu, którzy lubią przebywać w otoczeniu pięknych przedmiotów. Świetnie będzie się prezentować postawiona na komodzie, serwantce bądź biurku w Państwa domu.

Znakomita figura młodej baletnicy w stylu Art Nouveau. Postać eterycznej tancerki zdaje się płynąć na czubkach palców. Dziewczyna stojąc w baletowej pozie urzeka elegancją. Poprzez odpowiednie modelowanie oraz cyzelowanie doskonale zróżnicowano fakturę tutu - krótkiej spódniczki baleriny od reszty jej ubioru i odsłoniętych partii ciała. Staranność wykonania jak również dbałość o szczegóły wskazują na wysokie walory artystyczne rzeźby. Statuetka z prawdziwego brązu osadzona jest na kolistej profilowanej podstawie z czarnego marmuru. Sygnowana A. Leonard. Stan przedmiotu bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Zapewniam, iż ta czarująca rzeźba będzie stylową, wysmakowaną a także niebywale elegancką ozdobą Państwa salonu, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest o wiele piękniejsza niż na fotografiach, idealnie nadaje się na niebanalny prezent.

MATERIAŁ

Brąz i marmur.

WYMIARY:

Wysokość 31 cm,

Średnica podstawy 10,50 cm.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.