Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SMOCZA WIEŻA PLAYMOBIL (4836)

17-01-2012, 16:29
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 292 zł     
Użytkownik alexandershop
numer aukcji: 2003127153
Miejscowość CHWASZCZYNO
Wyświetleń: 31   
Koniec: 16-01-2012 11:14:44

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
o nas |  nasze aukcje |  komentarze |  kontakt |
 

Witamy na naszej aukcji!

SMOCZA WIEŻA PLAYMOBIL 

Zapraszamy do fantastycznego świata królów, odważnych rycerzy i pięknych księżniczek. Rządzenie królestwem, to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Tutaj stoczysz wiele walk, poznasz niejedną uroczą królewnę, a może nawet sam zostaniesz władcą jakiegoś królestwa. Ale z całą pewnością przeżyjesz wiele niesamowitych przygód, pełnych emocji i wspaniałych wrażeń ! Czy w Twoim królestwie jest wystarczająca ilość śmiałków, którzy dzielnie stawią czoła przeciwnikowi. Mając wieże z prawdziwą odznaką zielonych rycerzy smoka, pokonasz każdego wroga!


 

 
 
 
PLAYMOBIL to firma produkująca zabawki o bardzo wysokim standardzie.Jej produkty uwielbiane i chwalone są przez dzieci na całym świecie.Playmobil posiada w swojej ofercie zabawki o różnorodnej tematyce: życie w mieście i na wsi, świat piratów, piękne królestwa, kosmos oraz wiele innych.Wszystkie produkty tej firmy wykonywane są z wielką dbałością o szczegóły, gwarantując dzieciom bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.Fantastyczny świat Playmobil to pewność wyśmienitej zabawy na wiele godzin. Wysokość wieży - 49 cm.
 
 
 


 Marka: SMOCZA KRAINA
Producent / importer: PLAYMOBIL
Wymiary opakowania w cm: 40/50/15
Dla dzieci w wieku: od 5 lat
Kod towaru: E4836