Jeździk „Maestro” od „Smoby" to wspaniała zabawka o wszechstronnym zastosowaniu w zależności od aktualnego wieku dziecka.
Maluchy (od 6m-cy ) mogą korzystać z pojazdu jako bujaczka oraz jeździka dzięki specjalnemu uchwytowi dla rodziców oraz obręczy i pasom bezpieczeństwa.
Później dzieci mogą używać pojazdu jako chodzika. Po zdjęciu podstawy powstaje jeździk-pchacz, chodzik, który ułatwi pierwsze kroki każdemu maluchowi.
Ostatnią formą zastosowania jeździka jest samochodzik (powyżej 12m-cy), którym każda pociecha może się samodzielnie przemieszczać poprzez odpychanie się nogami.
Zabawka wspomaga rozwój fizyczny dziecka oraz jego koordynację ruchową. Elementy są łatwe w montażu i demontażu, a pojazd jest bezpieczny dla dzieci.
Cechy:
- bujaczek, chodzik, jeździk
- konstrukcja jeździka pozwala na dopasowanie zabawki do wieku dziecka
- idealny pojazd zarówno do zabawy w domu jak i na dworze
- system zabezpieczający przed przechyleniami
- pasy bezpieczeństwa
- specjalny uchwyt dla rodziców z możliwością regulacji długości
- elektroniczny klakson wydający 3 odgłosy
- skrzynka na zabawki
- zabawkowy telefon
- pojazd jest bezpieczny dla dzieci
Zalety:
- wspomaga rozwój fizyczny i koordynację ruchową
Wymiary:
- długość: 55 cm
- szerokość: 45 cm
- wysokość: 60 cm