Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Smileys 2 Podręcznik i zeszyt ćwiczeń Kpl KRK

04-06-2014, 13:51
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59.07 zł     
Użytkownik INTER_BOOK
numer aukcji: 4213477665
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 1   
Koniec: 04-06-2014 13:00:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Kondycja: bez śladów używania
Język: angielski
Zestaw: książka + inne
Przeznaczenie: do szkoły podstawowej
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Wszystkie aukcje

|


Komentarze

|


Strona "O mnie"

|


Wyślij wiadomość

|


Dodaj do ulubionych


Księgarnia InterBook

Literatura w językach obcych, podręczniki językowe, słowniki...

Smileys 2 Podręcznik i ćwiczenia KOMPLET KRAKÓW 

 

Przedmiotem aukcji jest komplet zawierający:


- Smileys 2 Pupil's Pack (Pupil's Book + i-eBook + Let's celebrate!)

Dooley J. Evans V.

Wydawnictwo:Express Publishing

Kategoria:Język Angielski - Szkoła podstawowa Klasy 1-3

ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]15080

Typ oprawy:miękka

Rok wydania:2013


oraz:


- Smileys 2 Activity Book

Dooley J. Evans V.

Wydawnictwo:Express Publishing

Kategoria:Język Angielski - Szkoła podstawowa Klasy 1-3

ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]15102

Typ oprawy:miękka

Rok wydania:2013OPIS KURSU:


Smileys to nowy, złożony z trzech części kurs języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Seria w unikalny sposób kształtuje przyjazne dzieciom środowisko nauczania i zachęca do nauki, wykorzystując lubiane przez dzieci tematy i sposoby aktywności. Sprawia, że uczniowie mogą w pełni rozwinąć swój potencjał intelektualny, pracując w oparciu o znakomite materiały z podręcznika, zarówno tradycyjnego, jak i cyfrowego, oraz zeszytu ćwiczeń. Nauczyciel ma do dyspozycji szeroką gamę pomocy dydaktycznych, które sprawią że lekcje będą ciekawe, dynamiczne i efektywne: nagrania audio i filmy, karty obrazkowe i fabularne, plakaty, pieczątki oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych.


Numery dopuszczenia MEN:

Smileys 1 - 633/1/2013,

Smileys 2 - 633/2/2013,

Smileys 3 - 633/3/2013.


Wprowadzenie do nauki języka

Poszczególne moduły podręcznika rozpoczynają się od prezentacji i ćwiczenia słownictwa. Zrozumienie i zapamiętanie słówek ułatwia słowniczek obrazkowy zamieszczony na początku modułu.


Dialogi

Każdy moduł zawiera krótkie, ciekawe dialogi, które stopniowo rozwijają umiejętności rozumienia ze słuchu i czytania. Nagranie jest zawsze zilustrowane historyjką obrazkową. Dialogi w trzech pierwszych modułach Smileys 1 (historyjka obrazkowa bez tekstu pisanego) rozwijają wyłącznie umiejętność rozumienia ze słuchu, dając uczniom czas na oswojenie się z językiem angielskim. Po każdym dialogu następują ćwiczenia, które pozwalają w pełni zrozumieć jego treść.


Piosenki i rymowanki oraz gry

Seria konsekwentnie stwarza dzieciom możliwość nauki w formie zabawy, co jest bardzo ważne na I etapie edukacyjnym. Niezastąpione w tym są piosenki i rymowanki, gdyż dzięki rytmowi i melodii ułatwiają zapamiętanie słów i zwrotów. Uczą poprawnej wymowy i intonacji. Umożliwiają wprowadzenie elementów ruchowych, co pozwala dzieciom „odpocząć” od siedzenia w ławkach. Natomiast gry dają okazję do rywalizacji, gwarantując dobrą zabawę i motywując do nauki.


Zadania

Seria oferuje duży wybór różnorodnych zadań, takich jak: kolorowanie, nauka kaligrafii, ćwiczenia w parach, dobieranie, gry, wycinanki, projekty itd. Wszystkie ćwiczenia służą przede wszystkim rozwijaniu umiejętności językowych, ale nie tylko. Na przykład, zadania o charakterze plastycznym pozwolą rozwijać umiejętności manualne i koordynację oko-ręka, zadania w parach pomogą zintegrować klasę oraz nauczą współpracy. Wiele zadań umożliwia wykorzystanie twórczego potencjału uczniów i rozwija wyobraźnię. W doborze zadań uwględniono różnice w stylach uczenia się i przygotowano ćwiczenia dla wzrokowców, słuchowców oraz kinestetyków.


Słowniczek i lista poleceń

Na końcu każdego podręcznika znajduje się angielsko-polski słowniczek (w Smileys 1 i Smileys 2 w wersji obrazkowej) oraz angielsko-polska lista poleceń do zadań zawartych w podręczniku.Wysyłka

Wszelkie informacje dotyczące przesyłki (zmiana adresu, faktura, wybór opcji płatności itd.) proszę umieścić w formularzu allegro dostępnym po wygraniu aukcji!!!

 Regulamin

Regulamin Naszych aukcji dostępny jest na stronie "O mnie". Przed dokonaniem zakupu, prosimy o zapoznanie się z tą stroną w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień.

 

 

 Kontakt

Wszelkie pytania proszę kierowac:

mail: [zasłonięte]@interbook.com.pl

gg:[zasłonięte]72998

Telefony (dni powszednie w godz:11-18):

12 [zasłonięte] 1008

Księgarnia językowa InterBook

ul.Karmelicka 27, 31-131 Kraków

  

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, treści aukcji i zdjęć zabronione.