Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
OK
Polityka Prywatności
Zaakceptuj i zamknij X
DARMOWE ARCHIWUM ALLE
Strona główna
Kategorie
Kontakt
Szukaj:
Archiwum Alle
>
Zdrowie i Uroda
>
Makijaż
>
Twarz
>
Bazy pod makijaż
SMASHBOX Photo Finish Primer silikonowa BAZA 30ml
23-01-2014, 19:38
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik
konka14
numer aukcji:
3890875505
Miejscowość
Warszawa
Wyświetleń:
13
Koniec:
23-01-2014, 19:29
Dodatkowe informacje:
Marka:
Inna
Stan:
Nowy
Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.
PHOTO FINISH
Wygładzająca baza pod podkład Photo Finish Foundation Primer SPF 20 z kompleksem Dermaxyl™
BEZBARWNA
Bestseller marki Smashbox. Baza pod podkład Photo Finish Foundation Primer SPF 20 z kompleksem Dermaxyl ™, posiada wszelkie zalety bestelleru marki - bazy Photo Finish. Wypełnia pory, zmarszczki i wyrównuje drobne niedoskonałości cery, zapewniając idealny grunt pod makijaż oraz przedłużając jego trwałość. Dodatkowo posiada filtr ochronny SPF 20 oraz unikalną formułę- Dermaxyl Complex, która zapobiega starzeniu się skóry oraz z czasem trwale redukuje drobne zmarszczki.
Właściwości:
- beztłuszczowa, silikonowa formuła
- zawiera ekstrakt z pestek winogron (antyoksydant), który chroni skórę i wypełnia drobne zmarszczki i pory skóry, tak, by wyglądała na miękką i gładką
- zawiera witaminy A, C oraz E
Sposób użycia:
Nałóż cienką warstwę bazy koniuszkami palców na całą powierzchnię twarzy, unikając powiek. Skoncentruj się na obszarach z dużą ilością zmarszczek lub o nierównej powierzchni, następnie nałóż odpowiedni do swojej cery podkład. Baza Photo Finish może być stosowana pod oczy, wzmacniając działanie korektora i przedłużając jego trwałość – nigdy nie wygląda sucho, nie zalega w zmarszczkach.
Fantastyczna, oparta na silikonach baza pod makijaż Smashbox to produkt niemal doskonały. Niezwykle aksamitny, delikatny, przyjemny w stosowaniu. Poprawia wygląd skóry, wygładza zmarszczki, nie wałkuje się. Makijaż na takiej bazie trzyma się zdecydowanie dłużej.
Wypełnia pory, zmarszczki i
wyrównuje drobne niedoskonałości cery, zapewniając idealny grunt pod makijaż oraz przedłużając jego trwałość. Dzięki zastosowaniu bazy skóra staje się młodsza, delikatniejsza, a makijaż utrzymuje się zdecydowanie dłużej.
Sposób użycia:
Nałóż cienką warstwę bazy koniuszkami palców na całą powierzchnię twarzy. Skoncentruj się na obszarach z dużą ilością zmarszczek lub o nierównej powierzchni, następnie nałóż odpowiedni do swojej cery podkład. Baza Photo Finish może być stosowana pod oczy, wzmacniając działanie korektora i przedłużając jego trwałość – nigdy nie wygląda sucho, nie zalega w zmarszczkach. Bazę można też stosować samodzielnie.
Pojemność 30ml
nowa, zafoliowana fabrycznie, w kartoniku