MS 7120 firmy Honeywell sugestywnie nazwany "ORBIT" to laserowy, wieloliniowy, stacjonarny czytnik kodów kreskowych, o nietuzinkowym wyglądzie, charakteryzujący się agresywnym trybem odczytu (ponad 1120 skanów na sekundę), niewielkim ciężarem oraz wzmocnioną obudową.
Idealny do montażu w punktach o ograniczonej powierzchni.
Jego głowica ma 30º zakres obrotu głowicy w pionie co pozwala na zmianę orientacji czytnika w zależności od kształtu i wielkości skanowanych obiektów.
Jak wszystkie czytniki Honeywell, ORBIT potrafi wykrywać ruch i automatycznie obudzić (włączyć) głowicę skanującą w momencie pojawienia sie kodu kreskowego w polu widzenia.
Dodatkowo jest łatwy do zaprogramowania dzięki programowi MetroSet oraz posiada niespotykane możliwości edycji danych dzięki programowi Bits'n'Pieces, a wbudowana pamięć Flash pozwala pamiętać ustawienia po długotrwałej utracie zasilania.
Popularny w całej Europie na stacjach benzynowych, w aptekach i w kioskach.
Nadaje sie również do niedużych sklepów spożywczych gdzie okresowo tworzą się kolejki w godzinach szczytu, które potrafi skutecznie rozładować.
Producent Honeywell
Rodzaj wieloliniowy
Przeznaczenie sklep, hurtownia
Typ urządzenia stacjonarny
Marka urządzenia Orbit
Interfejsy RS, PS/2, USB
Wilgotność 0-95 [%]
Waga 380 [gr.]
Źródło światła Laser
Ilość linii skanujących 20
Szybkość odczytu 1120
Odległość odczytu 21,5 [cm]
Zasilanie 5V
Temperatura pracy 0-40 [st. C]
Wymiary 150x105x102 [mm]