Przy zakupie dwóch gier wysyłka listem wynosi tyle samo co jednej sztuki, powyżej dwóch sztuk paczka za 10 zł.
Witam serdecznie !!!
Do sprzedania mam oryginalna grę na konsole Playstation 2 oraz 3 system pal.
Gra jest z konsoli ps 2 ale działa również na ps 3 ( wystarczy uruchomić aplikację Singstar dostępną z poziomu menu konsoli PS3 ).
Gra w stanie dobrym. Sprawna, gwarancja. Język gry angielski REAL FOTO.
Kontakt tel. 505[zasłonięte]626 GG[zasłonięte]17050
Gwarancja szybkiej wysyłki. Zamówiona gra często jest już na drugi dzień u odbiorcy.
Okładka i książeczka język polski.
W PRZYPADKU ODBIORU OSOBISTEGO PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT 505[zasłonięte]626.
Pozostałe moje gry na playstation 3 !!!
http://alle/listing/user.php/run?category=82397&us_id=[zasłonięte]15499
Gry w języku polskim
http://alle/listing/user.php/run?category=82428&us_id=[zasłonięte]15499
AKCESORIA NA PS 3
http://alle/listing/user.php/run?category=122284&us_id=[zasłonięte]15499
FILMY BLU-RAY
http://alle/listing/user/listing.php?us_id=[zasłonięte]15499&id=20585
Singstar to karaoke z systemem oceny naszego śpiewu. W zestawie z gra znajdziecie dwa solidnie wykonane mikrofony oraz adapter USB podłączany do konsoli, w który je wtykamy. Singstar to przede wszystkim gra dla przynajmniej dwóch graczy-śpiewaczy, a jeśli znajdzie się Was więcej przy mikrofonach, to jeszcze lepiej (chociaż na raz mogą śpiewać maksymalnie dwie osoby). Wśród trybów dla zawodzących mas bryluje „Pass the Mic” w którym dwa zespoły (w liczbach od 1 do 4 graczy każdy) mogą powalczyć ze sobą w kilku rundach na różnych, określanych przez konsole zasadach. Jest także tryb pozwalający na pojedynki 1-na-1, czy zabawę w duecie (kooperacja). Pojedynczy gracz także znajdzie tu cos dla siebie – samotnikowi z pomocą przychodzi „Star Maker”, w którym przez 30 piosenek (cala gama w grze, jednak czasem przyjdzie nam kilkakrotnie wykonywać kilka z nich) będzie piął się po szczeblach kariery zaczynając od zatęchłych, podrzędnych klubików, skończywszy na wielkim koncercie jako wielbiona gwiazda.
Przedział gatunkowy utworów jest dosyć szeroki, choć autorzy skupili się głównie na popie. Każdy jednak znajdzie cos dla siebie – od SugaBabes, Westlife przez Jamelie (SuperStar), po klasyki pokroju George’a Michaela, Madonny czy A-Ha. Jak w porządnym karaoke, tak i tutaj na dole ekranu przewija się tekst piosenki (w dwóch linijkach, z wyprzedzeniem, wiec nie ma problemu z nadążaniem). Sedno zabawy tkwi w tym, by z intonacja głosu trafiać we frazy ukazane na środku ekranu – wyświetlony jest idealny wzór oraz dodawane są „paski” odpowiadające tonacji naszego głosu, jeśli oba się pokrywają, nasze popisy wokalne można uznać za udane. Dodatkowo są bonusowe partie wokalu i po dobrym wstrzeleniu się w nie z naszym wyciem, zyskujemy dodatkowe, sporo warte punkty.
Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: wspólny ekran Liczba graczy: 1-2 Nośnik: 1 DVD Wykorzystuje: EyeToy, karta pamięci 8 MB, mikrofony Ocena gry 8.1 / 10 na podstawie 95 ocen czytelników. Cena gry w dniu premiery: 239 PLN
Lista piosenek: