Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SILNICZEK FOTELA P.L MERCEDES CL W215 [zasłonięte][zasłonięte]02019

07-06-2015, 20:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 100 zł     
Użytkownik robcar2007
numer aukcji: 5162699409
Miejscowość Przyszowice
Wyświetleń: 6   
Koniec: 07-06-2015 20:22:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
Producent części: Mercedes-Benz (oryginalne OEM)
Przeznaczenie: samochody osobowe
Rodzaj paliwa: Benzyna
Pojemność silnika (cm3): 500
Typ: Sedan/Limuzyna
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ROBCAR

tel. (32)[zasłonięte]270 64

kom: 512 [zasłonięte] 121

GG: 13[zasłonięte]631

E-mail: [zasłonięte]@o2.pl

IDEA BANK S.A

481[zasłonięte]000120[zasłonięte]82619[zasłonięte]003


 

ORIENTACJA KIERUNKOWA W POJEŹDZIE

 

 

 


Zeskanuj poniższy kod aby mieć dostęp do naszych ofert w serwisie alle na swoim smartfonie!

 


 

#0515

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedmiotem oferty jest: SILNICZEK REGULACJI FOTELA PRZÓD LEWY

039[zasłonięte]1930 215[zasłonięte]0142

do:

 

MERCEDES CL W215

 

 

  

 

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ:

tel:
(32)[zasłonięte]270 64

(32)[zasłonięte]301 43

tel.kom:
512 [zasłonięte] 121

602 [zasłonięte] 094

WARUNKI OFERTY


Na każdy zakup udzielana jest gwarancja rozruchowa na 14 dni.
Prawo do zwrotu bez podania przyczyny lub reklamacji, przysługuje do momentu usunięcia plomb zabezpieczających przed ingerencją we wnętrze/podzespoły.

Prosimy nie usuwać plomb i/lub znaków cechowych!


Ich usunięcie/modyfikacja jest równoznaczne z naruszeniem zapisu ustawy o szczególnych prawach konsumenta, mówiącym o tzw. "granicach zwykłego zarządu".
Oznacza on że zwrot użytego przedmiotu jest możliwy. Ale traci się to prawo naruszając plomby zabezpieczające, gdyż wykracza to poza granice zwykłego zarządu.
Koszt zwrotu w przypadku procedury zwrotu bez podania przyczyny, ponosi Kupujący.

W przypadku reklamacji należy odesłać jej przedmiot najtańszym środkiem transportu (np. poczta priorytet) bez pobrania (Nie odbieramy przesyłek pobraniowych!). Tylko za taką formę odesłania Sprzedawca zobowiązuje się zwrócić należność.
Można również w toku ustaleń indywidualnych, wnieść o transport własny Sprzedawcy tj. zostaje wysłany do Kupującego przewoźnik, po odbiór przedmiotu reklamacji. W tym przypadku należy wskazać miejsce odbioru, zakres godzin (muszą to być godziny robocze) oraz dane osoby przekazującej przedmiot reklamacji oraz uprzednio spakować towar tak aby pozostał zabezpieczony na czas transportu.

ZGODNIE Z USTAWĄ DO PROCEDURY ZWROTU CZY REKLAMACJI NIE JEST WYMAGANE POSIADANIE ORYGINALNEGO OPAKOWANIA A ODESŁANIE PARAGONU NIE JEST WYMOGIEM DETERMINUJĄCYM ZACHOWANIE PRAWA DO REKLAMACJI LUB ZWROTU.

Firma ROBCAR Sp. z o.o. zastrzega sobie 14 dniowy okres na rozpatrzenie reklamacji.

Cena Kup Teraz oraz koszt transportu są cenami BRUTTO.
Faktury o preferencyjnej stawce VAT 0% wystawiane są tylko kontrahentom spoza terenu Polski a w granicach UE.
W przypadku obrotu wewnątrzwspólnotowego, wymagane jest zachowanie procedur powiązanych (CMR).

Standardowy termin doręczenia wynosi 1 do 2 dni roboczych od momentu wysłania. Maksymalna waga wysyłanego sprzętu to 70 kg (przy większych wagowo zamówieniach możliwość indywidualnego ustalenia ceny za transport). Kurierzy mają obowiązek wniesienia do mieszkania sprzętu o wadze nie przekraczającej 30 kg (nie
dotyczy zamówień z wykupioną dodatkowo usługą wniesienia przesyłki do mieszkania).

W przypadku Państwa nieobecności, kurier pozostawia awizo z informacją, kiedy i gdzie można odebrać przesyłkę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Każda następna próba doręczenia jest płatna. Koszty te ponosi Kupujący. W przypadku nieudanych prób doręczenia, towar zostaje zwrócony do Sprzedawcy. Ponowne dostarczenie towaru będzie możliwe po zapłaceniu kosztów wynikających ze zwrotu towaru (koszty równe kosztom dostawy).

W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. Jest to możliwe po podpisaniu listu przewozowego, a w przypadku przesyłki za pobraniem dopiero po uregulowaniu należności. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole
należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać pocztą tradycyjną lub e-mail do ROBCAR Sp. z o.o.
Tylko w tym przypadku firma ROBCAR Sp. z o.o. zobowiązuje się do przyjęcia toku reklamacji z tytułu uszkodzenia towaru w transporcie.
Podstawa prawna, Art. 429. kc.

Dane identyfikacyjne firmy oraz adres korespondencyjny:
.
ROBCAR Sp. z o.o.
Ul. Gliwicka 34
44-178 Przyszowice
.
KRS: 000[zasłonięte]2535
NIP: [zasłonięte]969-13-907
REGON: 278[zasłonięte]274
.
Powyższe dane oraz warunki oferty zostały zamieszczone w myśl ustawy o szczególnych prawach konsumenta, oraz zapisu o zawieraniu umów na odległość.
W związku z tym użycie przycisku Kup Teraz oraz potwierdzenie zakupu w ofercie w kolejnym kroku, skutkuje domniemaniem że Kupujący został należycie poinformowany o jego prawach i obowiązku zapłaty.