Polskie napisy
występują: |
reżyseria: Jonathan Stack |
Tajemnice kodu
| tytuł oryginalny: |
Secrets of the Code |
| rok produkcji: |
2006 |
| czas trwania: |
87 min. |
| dźwięk: |
angielski 5.1 |
| napisy: |
angielskie, polskie, arabskie, hindi, bułgarskie, węgierskie, hiszpańskie, francuskie |
| region: |
2 |
| format obrazu: |
1.85:1 - 16x9 |
| stan: |
nowe |
| cena: |
27,55 |
Nowy pełnometrażowy film na motywach bestsellerowej książce!
Poszukiwania prawdy dopiero się rozpoczęły!
Laureatka Oscara® Susan Sarandon (Najlepsza aktorka, Przed egzekucją, 1995) jest narratorem tej wizualnie olśniewającą i prowokującej dokumentalnej podróży śladami bestsellerowej książki Dana Bursteina Tajemnice Kodu.
Wspólnie z takimi cenionymi i znanymi historykami jak: Timothy Freke (Time Machine: Beyond the Da Vinci Code), Richard Leigh (Time Machine: Beyond the Da Vinci Code), Sean Martin (Templar Code: Crusade of Secrecy) Rabbi Irvin Kula (Simple Wisdom) i Elaine Pagels (The Real Da Vinci Code) odkryj prawdę kryjącą się za rewelacjami ujawnionymi przez Dana Browna w Kodzie Leonarda Da Vinci. Co jest prawdą, a co fikcją literacką? Poznaj szczegóły i sekrety tajemnych symboli, stowarzyszeń, tożsamości biblijnych bohaterów, wielkich uczonych i przede wszystkim prawdziwe znaczenie Graala! Czym w rzeczywistości był zakon Syjonu i jak wygląda prawdziwe oblicze Opus Dei - poznaj odpowiedzi na najtrudniejsze pytania!
Tajemnice kodu odkryją przed Tobą najskrytsze sekrety. Czy w istocie ujawniono największy spisek w historii ludzkości sięgający początków chrześcijaństwa?