Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SHUFLADA -- 007: Żyje się tylko dwa razy (1 DVD)

23-03-2012, 8:25
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 27.55 zł     
Użytkownik shuflada_pl
numer aukcji: 2154465512
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 16   
Koniec: 20-03-2012, 14:07
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Polski lektor
Polskie napisy
występują: Sean Connery | Akiko Wakabayashi | Donald Pleasence | Mie Hama |
reżyseria: Albert Broccoli | Harry Saltzman |

007: Żyje się tylko dwa razy (1 DVD)

tytuł oryginalny: 007 Bond 05 You Only Live Twice
rok produkcji: 1967
czas trwania: 112 min.
dźwięk: angielski 5.1, polski 5.1 (lektor), węgierski 5.1, czeski 5.1
napisy: angielskie, polskie, portugalskie, węgierskie, hebrajskie, tureckie, czeskie, chorwackie, islandzkie, bułgarskie, rumuńskie
region: 2
format obrazu: 2.35:1; 16x9
stan: nowe
cena: 27,55
materiały dodatkowe: Zwiastun (4x3; 1.33:1; 1"27"min.), dostęp do wybranych scen, komentarze audio


Piąty film o przygodach super agenta 007 jest unikalny z dwóch powodów: po pierwsze James Bond (Sean Connery) się żeni, a po drugie - po raz pierwszy możemy poznać osobiście demonicznego przywódcę organizacji WIDMO Ersta Stavro Blofelda. W jego rolę wcielił się Donald Pleasance, scenariusz napisał Roald Dahl (znany autor książek dla dzieci i krótkich historyjek) a film wyreżyserował Lewis Gilbert. Żyje się tylko dwa razy jest niezapomnianym widowiskiem także ze względu na wartą 400 tysięcy funtów bazę operacyjną Blofelda z wyrzutnią rakiet i lądowiskiem dla helikopterów zmyślnie zakamuflowaną pod jeziorem, i oczywiście niezwykłe wynalazki „Q".
Amerykańska misja kosmiczna zostaje brutalnie przerwana, gdy jedna z kapsuł zostaje pochłonięta przez, jak wszyscy myślą, radziecki statek kosmiczny. Amerykanie grożą zastosowaniem środków odwetowych, jednak Brytyjczycy mają inne podejrzenia. Wszystko zależy od Bonda, który podczas śledztwa w Japonii odkrywa, że za tajemnicze zniknięcie rakiety odpowiedzialny jest Blofeld. Dzięki pomocy Nina, Bondowi udaje się po raz kolejny zapobiec ogólnoświatowemu kryzysowi i zniweczyć plany WIDMA.