|
ZERO | BLACK Edition
Styl sam w sobie -ZERO to ponadczasowy „all-rounder” dla miłośników ceniących sobie wysoką jakość oraz piękny design w połączeniu z atrakcyjną ceną.
Linia ZERO charakteryzuje się minimalistycznym kształtem, dając gwarancję pewnego prowadzenia maszynki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu naturalnej gumy kauczukowej, dzięki czemu golarka pewnie przylega do dłoni i sprawia, że golenie jest jeszcze bardziej przyjemne i precyzyjne zarazem.
Linia ZERO– wysoka jakość dająca poczucie bezpieczeństwa, nawet przy goleniu wrażliwych części ciała.
Specyfikacja maszynki do golenia:
-
Zestaw startowy: 1 uchwyt + 4 ostrza typu P6+1
-
Kolor: Czarny
-
Technologia: Chromowane aluminium z wstawkami z naturalnego kauczuku
-
Komfort: Listek nawilżający ( Witamina E, aloes, olejek lawendowy )
-
Uniwersalność: Uchwyt kompatybilny ze wszystkimi ostrzami SHAVE-LAB
***POZOSTAŁE MODELE MASZYNEK SHAVE-LAB WRAZ Z AKCESORIAMI
DO NABYCIA W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM***
UWAGA !
W związku z przejściem na konto FIRMA, musieliśmy założyć nowy profil na Allegro. Stąd niska ilość komentarzy na nowym profilu. Poprzednie akucje były wystawiane przez użytkownika KAVAROS.
Podsumowanie komentarzy poniżej.
|