Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SEWERYN KRAJEWSKI: JAK TAM JEST [WINYL]

24-01-2012, 12:49
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 66 zł     
Użytkownik drake2
numer aukcji: 2043349254
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 6   
Koniec: 24-01-2012, 12:49
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Inne kategorie:
Ambient, Relaksacja
Ballada, Poezja śpiewana
Blues, Rhythm'n'Blues
Country
Dance
Dla dzieci
Edukacyjne, lektury
Ethno, Folk, World music
House
Jazz, Swing
Kolędy
Metal
Muzyka alternatywna
Muzyka elektroniczna
Muzyka filmowa
Muzyka klasyczna
Nowe brzmienia
Opera
Pop
Pozostałe
Rap, Hip-Hop
Reggae, Ska
Rock
Rock'n'roll
Single
Soul, Funk
Techno, Trance
Zestawy, pakiety
Seweryn Krajewski: Jak Tam Jest [Winyl]
wykonawca:
Seweryn Krajewski
nr kat.:
886[zasłonięte]22111
nośnik:
Winyl
 Lista utworów
1. Widok ze wzgórza (Intro) - Seweryn Krajewski
2. Ławeczka - Seweryn Krajewski
3. Dym - Seweryn Krajewski
4. Znowu pada - Seweryn Krajewski
5. Innego dnia - Seweryn Krajewski
6. Dalej spiesz się - Seweryn Krajewski
7. Na początek - Seweryn Krajewski
8. Śpij spokojnie mój świecie - Seweryn Krajewski
9. Jutro proszę - Seweryn Krajewski
10. Jak tam jest - Seweryn Krajewski
11. Widok ze wzgórza (Outro) - Seweryn Krajewski
 Opis

Pierwsze autorskie wydawnictwo Seweryna Krajewskiego od niemal dekady nawiązuje do jego klasycznych piosenek, ale też ukazuje w pogodnie melancholijny sposób zmiany, które zaszły w artyście i które zachodzą w każdym z nas. To już nie sympatyczny łobuziak, wycinający na ławce serce, by zaimponować dziewczynie, która wpadła mu w oko, ale pogodzony ze światem, powściągliwy pan, który lubi na tej starej, dobrej ławce usiąść i powspominać. Ale wie też, że życie jest pełne niespodzianek, że w każdej chwili może go znowu porwać jego wartki nurt: Na początek, głowa w słońce / Jedno słowo, dobre słowo na początek / Na początek, krok za krokiem / Nową drogą pójdę z tobą na początek.

Mądre, pełne prostych, ale najważniejszych prawd teksty napisał tym razem Sewerynowi Krajewskiemu Andrzej Piaseczny, który zaśpiewał też gościnnie w jednej z piosenek. Ale na tej ławce na wzgórzu, na której tak chętnie przesiaduje kompozytor, gościli i inni - na przykład Anna Teliczan, znana z programu "Mam talent" i Piotr Cugowski, którego głosu Krajewski nie może się nachwalić. O produkcję muzyczną "Jak tam jest" zadbał Krzysztof Pszona, znany m.in. ze współpracy z Kayah. No więc jak tam jest, na tej nowej płycie Krajewskiego? Tak, jak tylko on potrafi. Przebojowo, ale nie wulgarnie. Prosto, ale nie prostacko. Melodyjnie, ale nie banalnie.

- Miejsce dla takiego grania zawsze było, jest i będzie - twierdzi kompozytor i wie, co mówi. - Tylko dzisiaj trudno znaleźć dla tych piosenek miejsce w radiu czy w telewizji - dodaje z obawą.

stan płyty:
Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!