Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sennheiser VMX100 VMX 100 Black 3 in 1 - Warszawa

02-03-2012, 6:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 509 zł     
Użytkownik www_kabelek_pl
numer aukcji: 2033091710
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 73   
Koniec: 01-02-2012, 12:49
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

[zasłonięte]@kabelek.pl

tel./fax: 22 [zasłonięte] 26

607 [zasłonięte] 056

601 [zasłonięte] 425 - do 19.00

(proszę nie wysyłać sms'ów)

Niezależnie od wielkości zamówienia tylko raz płacisz za przesłanie - koszt ustalany indywidualnie ze względu na zróżnicowany ciężar paczki! Przesyłki wysyłamy codziennie!

Jeśli zamówienie zostało potwierdzone (w przypadku 'zaliczenia') lub też wpłata/przelew zaksięgowany jest do godziny 14:00 - paczkę wyślemy tego samego dnia.
W pozostałych przypadkach przesyłka zostania nadana następnego dnia roboczego.

Wszystkie rzeczy można odebrać osobiście bezpośrednio w firmie.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00, Warszawa ul. Spartańska 5a.

Zlokalizuj nas:

Słuchawka bezprzewodowa Bluetooth® - Sennheiser VMX 100 Black 3 in 1.

Połączenie najwyższej jakości dźwięku znanej z systemów nagrywania i reprodukcji muzyki firmy Sennheiser z nowoczesnymi technologiami odbioru dźwięków, które pierwotnie zostały opracowane przez Williama Demanta dla cyfrowych aparatów słuchowych sprawia, że Sennheiser Communications stworzył i dumnie prezentuje prawdziwie rewolucyjny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy – VMX 100.

Poprawa w zakresie zrozumiałości mowy oraz redukcja szumów są uzupełniane niezwykle lekką i ergonomiczną konstrukcją VMX 100. Słuchawka ta nie tylko doskonale pasuje do konturu twojego ucha, ale też dzięki unikalnemu połączeniu 3D, zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. To rozwiązanie pozwala na regulację wysięgnika mikrofonu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. A elegancka i cienka obudowa VMX 100 doskonale pasuje do twojej kieszeni.

Dyskretna, wytrzymała i wyrafinowana słuchawka VMX 100 jest łatwa w użyciu i kompatybilna ze wszystkimi telefonami komórkowymi Bluetooth®. Zestaw podróżny 3 in 1 Travel Kit obejmuje również kompaktowy pokrowiec zapewniający łatwość transportu i przechowywania.

Ogólna charakterystyka produktu:

  • technologia podwójnego mikrofonu VoiceMax™
  • połączenie kulowe 3D zapewniające indywidualny komfort noszenia
  • automatyczne włączenie/wyłączenie zasilania podczas otwarcia/zamknięcia słuchawki
  • zabezpieczenie przeciw głośnym impulsom dźwiękowym ActiveGard™
  • komunikacja Bluetooth 2.0 zapewnia kompatybilność ze wszystkimi telefonami komórkowymi Bluetooth (1.1, 1.2 oraz 2.0)
  • czas rozmowy do 5 godzin
  • czas oczekiwania do 100 godzin
  • ładowanie bezpośrednio via USB
  • konstrukcja głośnika pozwalająca na
    zakładanie słuchawki na lewe lub prawe ucho
  • stalowa siatka zabezpieczająca głośnik
  • ekstremalnie lekkie i komfortowe w noszeniu - tylko 17 gramów!

Zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową Sennheiser VMX 100 (format PDF; 4,16 MB).

Słuchawka zapakowana jest w estetyczne pudełko. Zestaw zawiera słuchawkę w kolorze czarnym, ładowarkę sieciową, kabel do ładowania przez USB w PC, ładowarkę samochodową oraz etui ochronne. Produkt pochodzi od oficjalnego dystrybutora Sennheiser na Polskę i posiada 24-miesięczną gwarancję!

Masz jakieś pytania, chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym mailem: [zasłonięte]@kabelek.pl lub telefonicznie 22 [zasłonięte] 26, 607 [zasłonięte] 056, 601 [zasłonięte] 425 (proszę nie wysyłać smsów).