Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SENNHEISER HD 429 HD429 ~ HD428 ~ Nowość od ręki

22-01-2012, 1:43
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 319 zł     
Użytkownik dobresluchawki
numer aukcji: 2026534614
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 81   
Koniec: 28-01-2012, 17:37

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

O MNIE AUKCJE KOMENTARZE WWW NAPISZ DO NAS


  HD429

 Dzięki zastosowaniu wydajnych magnesów neodymowych model HD 429 oferuje bardzo silny bas. Ponadto słuchawki te charakteryzują się innowacyjną i ergonomiczną konstrukcją zapewniającą wytrzymałość i wygodę w każdym czasie. Zamknięta, wokółuszna konstrukcja skutecznie zatrzymuje szum otoczenia, a umieszczenie przewodu tylko z jednej strony zapobiega jego plątaniu. Wyróżniaj się z tłumu korzystając z technologii audio na jaką zasługujesz !. Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek HD 429:

- silne magnesy neodymowe zapewniają dźwięk stereofoniczny z mocnym basem
- zamknięta konstrukcja nauszna zapewnia blokowanie hałasu z zewnątrzOpis ze strony www.sennheiser.com.pl
- ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny kontakt słuchawki z uchem
- przewód mocowany z jednej strony zapewnia swobodę ruchu Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
- słuchawki są zoptymalizowane do współpracy z odtwarzaczami iPad, iPod, iPhone, MP3 oraz CD (iPad, iPhone i iPod są znakami handlowymi firmy Apple Inc zarejestrowanymi w USA oraz w innych krajach)
- gwarancja 2 lata
- zestaw zawiera:
- słuchawki HD 429
- przejściówkę 6.3 mm Opis ze strony www.sennheiser.com.pl


Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia 18 - 22000 Hz
Długość kabla 3 m jednostronny z miedzi beztlenowej OFC
Impedancja 32 Ohm
Dynamika SPL (1kHz/1Vrms) 110 dB Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,1% (1kHz/100dB)
Przetworniki dynamiczne, zamknięte


Uwaga: Sprzęt jest nowy, oryginalnie zapakowany, pochodzi od polskiego dystrybutora marki SENNHEISER. Dzięki temu otrzymują państwo polską gwarancje. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.



 MediaCentrum BEMOWO
ul. G.Morcinka 5/13
01-496 Warszawa 

zobacz mapkę


 022 [zasłonięte]4336 (Sklep)
 0502 059987 (Robert)
 0505 [zasłonięte]013 (Piotrek)


 Robert 
 Piotrek 


[zasłonięte]@media-centrum.pl


Sprzęt wystawiony na tej aukcji objęty jest 24 - miesięczną gwarancją! 

Do wartości wylicytowanego przedmiotu należy dodać koszt wysyłki zgodnie z preferowanym wyborem. Jeśli nie otrzymamy innej informacji zakładamy że płatność będzie dokonana w formie przedpłaty a wysyłka na adres podany w ustawieniach allegro. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w sklepie. W takim przypadku prosimy o kontakt celem ustalenia terminu.