Stan pocztówki jak na skanie. Pocztówka - bez obiegu 1968 rok.
Opis: SEJNY I OKOLICE
Okolice Sejn to jeden z najbardziej malowniczych zakątków kraju. Położony we wschodniej części pojezierza Suwalskiego. Obszar usiany licznymi jeziorami polodowcowymi, o pięknych terenach leśnych i rzekach stanowiących atrakcyjne trasy dla spływów kajakowych. W lasach i nad wodami rezerwaty przyrody ze stanowiskami czarnych łabędzi i bobrów. Wszystko to składa się na niepowtarzalny urok tych terenów, szczególnie w okresie letnim. Na zdjęciach: Sejny, ośrodek wypoczynkowy w Podsejnach, rzeka Czarna Hańcza.
Po zakończeniu aukcji do nabywców zostanie wysłana wiadomość z wymaganymi informacjami - nie wysyłam za pobraniem. W przypadku niejasności proszę o email - postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, ewentualnie wysłać dodatkowe zdjęcia.
Uprzejmie informuję, że kupno na moich aukcjach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu zawartego na "Stronie o mnie". Dlatego też serdecznie zachęcam do zapoznania się z regulaminem.