|

LEDIKER
Chamerski Andrzej
Połonińska 4
35-082 Rzeszów
Odbiór osobisty i ewentualny montaż w godzinach:
pn-pt 9-17 sb 8-12

Tel/Kom. 728 [zasłonięte] 242
Tel. 17 [zasłonięte]0255
e-mail
INFOLINIA
728 [zasłonięte] 242
czynna codziennie
w godz. 7-21
Jeśli masz wątpliwości - DZWOŃ!!!

List polecony priorytetowy 7 PLN
PACZKA POCZTOWA Kurier48:
przedpłata 11 PLN
pobranie 13 PLN
KURIER DPD:
przedpłata 18 PLN
pobranie 20 PLN
Przesyłki pobraniowe tylko dla osób z co najmniej 5 pozytywnymi komentarzami.
Kupując na kilku aukcjach za wysyłkę płacimy tylko raz. Nie sumujemy kosztów wysyłki.

Przelew pośredni przez PayU:
formularz dostawy allegro
Bezpośredni przelew na konto mBank:
43 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 627175

Bezpośredni przelew na konto ING:
21 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5620092 [zasłonięte] 019256

W naszym Sklepie Allegro znajdą Państwo szeroki asortyment oświetlenia samochodowego.
1. Oświetlenie liczników, paneli, przycisków
2. Oświetlenie wnętrza, drzwi, bagażnika
3. Postojówki, ksenony, lampy i reflektory
4. Markowe światła dzienne do każdego zderzaka
5. Super jasne diody LED w różnych obudowach.
6. Elektronika samochodowa - naprawy, montaż, modyfkacje

7. Taśmy LED na wymiar, zasilacze, profile
Zakupione zestawy mozna zwrócić do 10 dni bez podania przyczyny. Elementy muszą byc w stanie nienaruszonym i w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu i podpisanym protokołem zwrotu. Szczegóły zwrotów są opisane na stronie "O mnie"
Zalicytowanie oznacza akceptację regulaminu naszych aukcji opisanych na stronie "O mnie"
|
|
|
|
|
Witamy na aukcji firmy Lediker. Profesjonalną elektroniką zajmujemy się już od 15 lat. Posiadamy doświadczenie w konstruowaniu, produkcji i serwisie różnorodnych urządzeń elektronicznych. Od pięciu lat specjalizujemy się w oświetleniu stosowanym w motoryzacji i w budownictwie. Sprzedajemy gotowe elementy oświetleniowe jak również elementy naszej produkcji. Stosujemy tylko markowe podzespoły, a każdy produkt jest dokładnie testowany w naszym serwisie. Na tej aukcji prezentujemy:
SEAT IBIZA/CORDOBA 94-99 - kompletny zestaw do zmiany oświetlenia licznika
TYLKO 35zł za komplet !!!
Produkt POLSKI - GWARANCJA 4 lata!!!

Przedmiotem aukcji jest zestaw do zmiany podświetlenia licznika w samochodach SEAT IBIZA i CORDOBA o kształcie tarcz takim jak na poniższych zdjęciach. W skład zestawu wchodzi przyklejana taśma z diodami LED do oświetlenia tarcz od góry oraz diody LED do podświetlenia wyświetlaczy przebiegu i zegara. Taśma jest idealnie dopasowana do tych liczników, dlatego montaż jest bardzo prosty i nie trzeba nic lutować, wiercić jak to jest z innymi uniwersalnymi zestawami dostępnymi na allegro. W zestawie wykorzystano diody LED renomowanej firmy OPTOSUPPLY, która gwarantuje dużą żywotność diod LED.
Zestaw jest przeznaczony dla każdego kto nie zna się na elektronice lub nie ma czasu na samodzielne przeróbki. Do zestawu jest dołączona szczegółowa instrukcja.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zawsze można pisać lub dzwonić. Zapewniamy wsparcie techniczne i wysoką jakość oświetlenia. Stąd też gwarancja 2 lata na większośc naszych produktów.
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
UWAGA! W rzeczywistości kolory wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Po zalicytowaniu koniecznie trzeba podać wersję kolorów, najlepiej posługujac sie literkami podanymi na każdym z powyższych zdjęć. Zestawy przygotowujemy po zalicytowaniu, dlatego można dowolnie modyfikowanc kombinacje kolorów.
W tych licznikach podświetlenie wyświetlaczy jest realizowane za pomocą żarówek, których ledowe zamienniki dołączamy do zestawu. Dostępne kolory żarówek to: niebieski, biały, zielony, żółty, czerwony.
|
|
1. Na paskach zamontowane są super jasne i szerokokątne diody LED, które bardzo ładnie oświetlają całe tarcze od góry.
2. Do wyboru są rózne kolory oświetlające tarcze: niebieski, zielony, czerwony i biały.
3. Bardzo prosty montaż pasków, gdyż idealnie mieszczą się w oryginalnych otworach. Nie trzeba nic rozwiercać ani wyłamywać
4. Zasilanie pasków podłącza się w prosty sposób za pomocą przylutowanych konektorków, więc nie ma potrzeby lutowania przewodów.
5. Na dodatkowej płytce zamontowany jest potencjometr do zmniejszenia maksymalnej jasności, ponieważ diody LED mają bardzo dużą jasność i dlatego każdy może sobie ustawić jasność według uznania.
6. Oświetlenie LED reaguje również na działanie seryjnego regulatora jasności kokpitu.
7. Paski z diodami LED w kolorze niebieskim doskonale nadają się do podświetlenia tarcz ze wskazówkami pomalowanymi farbą fluorescencyjną, którą można kupić na innej naszej aukcji.
8. Obecnie dostępne jasne diody LED w kolorze zielonym minimalnie różnią się odcieniem od seryjnego podświetlenia w volkswagenach. Jest to tzw. "żywa zieleń" i w opinii większości użytkowników dużo ładniejsza od oryginału.
W skład oferowanego w tej aukcji zestawu wchodzi:
- taśma LED z podłączonym regulatorem jasności i przewodami zasilającymi,
- żarówka LED w specjalnej oprawie do wyświetlacza,
- szczegółowa instrukcja montażu.

|
|

- na tej aukcji oferujemy polski produkt bazujący na markowych diodach LED, które są najmniej awaryjne,
- na allegro sprzedajemy już ponad 9 lat i opinie o nas znajdziecie nie tylko w komentarzach allegro, ale również na wielu forach motoryzacyjnych, szczególnie na forach aut z grupy VAG,
- każdy produkt sprawdzamy przed wysyłką w naszym laboratorium.

Po wciśnięciu "Kup teraz" prosimy o wypełnienie formularza płatności i dostawy lub o wiadomość mailową o formie płatności i wyborze kolorów. Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po określeniu formy płatności przy odbiorze. Zastrzegamy możliwość opóźnienia się wysyłki do 7 dni. Zawsze potwierdzamy mailowo, że towar został wysłany. Do każdego zestawu dołączamy paragon lub fakturę VAT. Kupując na kilku aukcjach za wysyłkę płacimy tylko raz. Nie sumujemy kosztów wysyłki z poszczególnych aukcji.



|
|
|