|
Kontakt
|
|
F.H.U. "RENAX" SOWA REMIGIUSZ
Łobodno ul.H.Sienkiewicza 23
NIP: 574[zasłonięte]180-62
REGON: 151[zasłonięte]532
email: remigiusz[zasłonięte]@renax.pl
telefon: 889-[zasłonięte]-572
gadu-gadu: [zasłonięte]450 76
|
|
Płatność i Wysyłka
|
|
Przelew:
48 1020 [zasłonięte] 1[zasłonięte]6640002 [zasłonięte] 010364
PKO BP oddział 2 w Częstochowie
W tytule proszę podać nr aukcji oraz nick z Allegro.
Wysyłka:
· Kurier przy przedpłacie- 13zł.
· Kurier + pobranie - 17zł.
· Odbiór Osobisty - 0zł
·Stała cena bez względu na ilość oraz wagę zakupionych produktów. Chyba, że w opisie aukcji zaznaczono inaczej.
·Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone.
·Ponad 95% przesyłek dostarczana jest w ciągu 1 dnia roboczego od wysyłki.
·Przy zakupach za kwotę 1000 zł lub więcej wysyłka GRATIS!
|
|
Regulamin Aukcji
|
|
Regulamin
Zakup na naszych aukcjach oznacza akceptacje regulaminu zawartego na stronie "o mnie" z Allegro.
Tylko oryginały
Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty są nowe, oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.
Gwarancja
Wszystkie produkty sprzedawane przez naszą firmę posiadają gwarancję na okres 24 miesięcy, chyba, że w opisie przedmiotu jest informacja o innym okresie gwarancyjnym.
Dowód Zakupu
Do każdej paczki dołączamy paragon (na życzenie fakturę Vat).
|
|
Mam do zaoferowania Państwu i Waszym Pociechom ORYGINALNY ZESTAW SCOOBY DOO - AKROBACJE od COBI!
NOWOŚĆ!!!
Podziemne akrobacje - zestaw do zabawy Scooby Doo i Kudłaty wykonują zawrotne akrobacje na torze podziemnej kolejki. Baw się razem z nimi!
Opakowanie zawiera:
1 x wagonik ze Scoobym i Kudłatym,
1 x linka napędu,
5 x baryłka,
4 x element toru podziemnej kolejki,
1 x podstawka pod tor.
Instrukcja:
Aby wykonać wszystkie możliwe akrobacje łącz elementy toru podziemnej kolejki w różnych konfiguracjach. Elementy toru oznaczone są cyframi od 1 do 4. Pętla połącz elementy toru tak, jak na rysunku (1. Loop the Loop) w instrukcji w wersji angielskiej dołączonej do opakowania. Podstawkę pod tor umieść we wskazanym na rysunku miejscu. Zderzenie z baryłkami ustaw konstrukcję z baryłek przy wylocie z toru podziemnej kolejki (2. Barrel Crash). Skocznia: ustaw element toru z numerem 1 umieszczając pod nim podstawkę pod tor (3. Jump Ramp). Aby uruchomić wagonik wsuń całą linkę napędu (ząbkami do góry) w otwór przy prawym kole z tyłu wagonika. Trzymając jedną ręką wagonik a drugą uchwyt linki napędu, wyciągnij zdecydowanie linkę napędu z otworu wagonika.
Wskazówki:
Aby wagonik maksymalnie się rozpędził ustaw go na twardej, płaskiej powierzchni. Po wyciągnięciu linki napędu postaw ostrożnie wagonik na powierzchni, tak aby się nie przewrócił. Wagonik z uruchomionym napędem ustaw w odległości 10 cm przed torem kolejki Przed rozpoczęciem akrobacji upewnij się czy wszystkie elementy toru kolejki są właściwie połączone a konstrukcja w wyznaczonych miejscach przywiera do powierzchni.
Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma!
DO KAŻDEGO ZAKUPU DOŁĄCZAM PARAGON LUB FAKTURĘ VAT NA ŻYCZENIE
ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE
Teraz w rewelacyjnej cenie 59,99 zł./sztuka
Serdecznie zapraszam
Copyright © remigiusz23 - Wszelkie prawa zastrzeżone
|