|
TEL. 794 [zasłonięte] 021
Zajmuje się importem aut osobowych z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Francji i Niemiec. Przy zakupie każdego modelu kieruje się jego nienagannym stanem technicznym. Staram się, aby auto , które kupuje było czyste zadbane sprawne technicznie i przyciągające uwagę swoim wyglądem. Sprowadzanie aut, dla mnie to nie tylko praca, ale również hobby, wiec wyszukuje egzemplarze zwracające moja uwagę, takie które wybrał bym dla siebie. Zawsze kupuje auto z indywidualnego / prywatnego ogłoszenia, bez pośrednika. Więcej informacji pod numerem 794 [zasłonięte] 021 (8.00-21.00) Auto do oglądnięcia w Świdnicy (Dolnośląskie)
Oglądacie Państwo pięknego RENAULT SCENIC II. SCENIC to bardzo wygodne auto RODZINNE - posiada wiele schowków i jest bardzo funkcjonalne. Jest również autem bardzo BEZPIECZNYM - w testach EURONCAP auto zdobyło najwyższą możliwą ocenę 5 gwiazdek.
Auto ma uchwyty ISOFIX do montaowania fotelików dziecięcych - typ ISOFIX pozwala na szybkie i bezpieczne zamontowanie fotelika. Tylne kanapy są składane co umożliwia przewiezienie dużego bagażu. Auto jest zadbane, wnętrze czyste i nie zniszczone, żadnych przetarć tapicerki. Również technicznie auto jest w stanie idealnym - zawieszenie przeglądnięte przez mechanika - wymieniony był tylko łącznik stabilizatora. Niedawno zrobiona wymiana oleju i filtrów oraz wymieniony kompletny rozrząd. Silnik pracuje cicho i równo, nie ma żadnych wycieków (sinik nie był myty). Jest to silnik nowej generacji DCI słynący z bezawaryjności i ekonomiczności. Auto jest bardzo dynamiczne i zwinne a przy tym bardzo ekonomiczne - spalanie w trasie to ok. 4 - 5 ltr/100 a w mieście 5 - 7 ltr/100. Auto posiada klimatyzację CLIMATRONIC, oczywiście w pełni sprawną i odgrzybioną. W aucie oczywiście jest wszystko sprawne. Auto w 100% bezwypadkowe, ma tylko małą wgiotkę na tylnym prawym błotniku, praktycznie niewidoczną. Wszystkie szyby oryginalne.
Poniżej pełne wyposażenie auta:
- komputer pokładowy
- dwufunkcyjny tempomat - rewelacja w mieście - można ustawić np. maksymalną prędkość 55km/h i auto nie przekroczy
tej prędkości co ustrzeże nas przed fotoradarem czy policją.
- czujnik zmierzchu - automatycznie włącza światła
- fotochromowa szyba czołowa.
- radio z CD
- ABS
- ESP
- wygodne kubełkowe fotele
- tapicerka BEIGE
- podgrzewana szyba tylna
- poduszki powietrzne AIRBAG x 6
- klimatyzacja CLIMATRONIC
- wspomaganie kierownicy
- centralny zamek
- elektryczne szyby
- elektryczne i podgrzewane lusterka
- regulacja wysokości kierownicy
- alarm fabryczny
- immobiliser
- halogeny
Zapraszam do oglądnięcia auta w Świdnicy (Dolnośląskie). Cena to 9300. Jeśli kupujący jest okolic to mogę załatwić wszystkie formalności związane z rejestracją auta - opłaty i dowód rejestracyjny "do ręki". Więcej informacji pod numerem 794 [zasłonięte] 021 (8.00 - 21.00) Opcja "Kup Teraz" możliwa tylko po oglądnięciu auta. Bez kontaktu będę odwoływał aukcję.
Zapraszam do oglądnięcia - więcej informacji pod numerem 794 [zasłonięte] 021 (8.00 - 21.00)
|