Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SBRdv/plus-2000 prod.pudelka karton.PAK PROJEKT

29-04-2015, 14:07
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 112 830 zł     
Użytkownik prometalpolska
numer aukcji: 5269682262
Miejscowość Pruszków
Wyświetleń: 41   
Koniec: 29-04-2015 12:50:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 1300.00 [kg]
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witamy wszystkich!

NOWOŚĆ OD NIE DAWNA, MASZYNA Z OPCJĄ(PLUS), NOŻA KRĄŻKOWEGO DO UCINANIA FORMATKI I PO SZEROKOŚCI, NA ZADANĄ MIARĘ.            https://www.youtube.com/watch?v=sJ_ijcoRV8k link filmik na you tube

 

Prometal Polska, od 2009.roku, jest JEDYNYM UPOWAŻNIONYM PRZEDSTAWICIELEM W POLSCE, fabryki PAK-PROJEKT, serbskiego producenta maszyn do produkcji opakowań (pudełka kłapowe/SB, torebki papierowe/MPK); i maszyn do pakowania produktów( proszkowatych, ziarnistych i płynnych) potocznie nazywanych SASZETKARKI.

WAŻNE: Dla wszystkich maszyn możliwość negocjacji cen, (UPUST)…

OD 2011.ROKU PRODUCENT POLEPSZYŁ SWOJE MASZYNY KOMBINOWANE/SB,

-PANEL JEST TERAZ DOTYKOWY, SISTEM ZA ZATRZYMANIE FORMATKI ZAMIENIONY NA "ENCODER'(PRECYZYJNOŚĆ UDERZENIA SZCZELIN 100%) I REGULATOR FREKWENCYJNY FIRMY DANFOS ZOSTAŁ ZAMONTOWANY.

MASZYNY KOMBINOWANE ZACZYNAJĄCE SIĘ OD SYMBOLU "SB" MOGĄ BIĆ PRODUKOWANE OD SZEROKOŚCI ROBOCZEJ; 1400, 1600, 1800, 2000, 2200, 2400 a jest i możliwość od 3000 mm.

RÓWNIEŻ Z RÓŻNYMI OPCJAMI:

"R"--opcja wycinania otworów

"dv" -- opcja dodatkowych walców, umożliwia maszyny uderzenie pierwszej szczeliny od 1 cm początku formatki  

"N"-- dolne noże szczelinujące po całej szerokości maszyny(ułatwia i przyspiesza ustawianie maszyny przy przestawianiu na inni rozmiar pudełka).

"P"-- opcja od niedawna, umożliwia ucinanie formatki i poprzek; (wszystkie maszyny w standardzie posiadają nóż krążkowy do ucinania formatek wzdłuż.).  

SBRdv/PLUS-2000  Maszyna kombinowana, połączenie szczelinówki z bigownicą, z dodatkowymi  opcjami:

1. ("R),opcja wycinania otworów, najczęściej otwory na uchwyt dla rąk, ale mogą bić otwory innego kształtu, wystarczy zamienić wykrojnik,

2. ("dv") i opcja dodatkowych walców która umożliwia maszyny uderzenie pierwszej szczeliny już od samego początku formatki, bez tej opcji maszyna może wykonać pierwsze uderzenie szczeliny na odległości około 20 cm od początku kartonu 

3. PLUS- opcja któraumozliwia ucinanie kartonu i po szerokości, kazda maszyna w standardzie jest wyposażona w krążkowy nóż który ucina formatke po długości a ta opcja PLUS nóz ucina i po szerokości, i to sie ustawia w komputerze.

Szerokość robocza maszyny 2000mm.Maszyna za jednym przejściem formatki wykonuje bigi wzdłużne, big poprzeczny i szczelinowanie. Transporter taśmowy zabiera gotową formatkę ze stołu. Po tej operacji wystarczy pudełko skleić lub zszyć. Na komputerze maszyny ustawiamy, gdzie ma uderzyć big poprzeczny, noże szczelinujące i gdzie maszyna ma wykonać otwór, wpisując odległości w milimetrach na programatorze. Natomiast bigi wzdłużne i rozstaw noży ustawia się ręcznie. Czas przestawienia maszyny na inny rozmiar pudełka zajmuje operatorowi max. od 4 do7 min.

 Zaletą tej maszyny jest nieograniczona długość formatki, ograniczenie stawia tylko szerokość robocza maszyny, w tym przypadku 2000mm. 

 

Dane techniczne:

Wymiar :szer.2150 mm; wys.1200 mm;dług.3000 mm razem z transporterem, taśmą odbierającą formatkę. 

Zainstalowana moc 1 kW .............. 

Napięcie............... 3x380 V 

Wydajność: w zależności od wielkości pudełka: 300 - 800 szt./1h

Cena oferowanej maszyny SBRdv/PLUS-2000------22.933 Euro netto. Podana cena Kup Teraz jest ceną BRUTTO, z Vatem 23%, opiera się na kursu 1E=4zł., i  jest uzależniona od kursu Euro w dniu zakupu.

Cena obejmuję: transport pod wskazany adres na terenie Polski, zamontowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników w obsługi maszyny. 

Na drugich aukcjach oferujemy maszyny z różnimy opcjami, i różnimy cenami.

Każda maszyna sprzedawana przez nasza firmie posiada sertifikat bezpieczeństwa(CE), instrukcje obsługi w języku Polskim i deklaracje bezpieczeństwa w języku Polskim i angielskim. 

UWAGA: WSZYSTKIE MASZYNY NA ZAMÓWIENIE, TERMIN WYPRODUKOWANIA I DOSTARCZENIA DO KLIENTA, SIĘ WACHA OD 25 DO 55 DNI.PRZED ZAKUPEM, PO UZGODNIENIU WSZYSTKICH DETALI, PODPISUJEMY UMOWĘ ZAKUPU(KONTRAKT).  

 

Bliższy opis jak również dodatkowe wyjaśnienia możemy wysłać zainteresowanemu na e-mail.

Prometal Polska Sp. z o.o. Biuro sprzedaży bezpośredniej Pruszków/koło Warszawy +48/22/[zasłonięte]728-04

e-mail: [zasłonięte]@gmail.com