|
PRZYNĘTA SAVAGE GEAR 4PLAY HERRING LOWRIDER OLIVE PEARL 13 CM
Lowrider - najgłębiej schodząca wersja przynęt 4Play, wyposażona w woblerowy ster nadający jej mocno "wężowatą" pracę. Przynęta cechuje się bardzo nierówną i wibracyjną pracą, można prowadzić ją bardzo wolno i zatrzymywać (wabik zacznie wtedy się wynurzać). Doskonała przynęta przez cały rok - zarówno do tradycyjnego spinningu, castingu, jak i trollingu.
Jej cztero - segmentowy twardy korpus, posiada trzy bardzo trwałe i odporne na korozję łączenia, oparte na mocnych zawiasach. Taka budowa zapewnia fantastyczną, realistyczną "wężowatą" pracę wabika w wodzie do złudzenia przypominającą małą rybkę. Uzbrojona jest w najwyższej klasy profesjonalne japońskie kotwice, z jednej strony spłaszczone, by jeszcze bardziej podnieść skuteczność zacięć.
Praca przynęty zależy od inwencji wędkarza, można prowadzić ją jednostajnie, lecz najlepsze efekty daje cykliczne podszarpywanie, poprzedzone krótkimi przerwami. Przynęta wyposażona jest w VMS - system ożywionego ruchu, dzięki temu po zatrzymaniu prowadzenia wykonuje żywe ruchy i nurkuje w dół, co znakomicie prowokuje drapieżnika do ataku.
Najważniejsze parametry:
- numer katalogowy: 36304
- kolor: Olive Pearl
- wersja: pływający
- długość: 13 cm
- waga: 21.0 g
- głębokość schodzenia: 1.5-2.7 m
|