Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SAPHIR MEDAILLE D'OR WYJĄTKOW PASTA WOSK DO BUTÓW

27-06-2014, 0:17
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 23 zł      Aktualna cena: 23 zł     
Użytkownik eHartpol
numer aukcji: 4281866161
Miejscowość Warszawa - Wesoła
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 2    Wyświetleń: 61   
Koniec: 27-06-2014, 0:05
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

HARTPOL

ul. Warszawska 15

05-075 Warszawa - Wesoła

tel. 660-[zasłonięte]-505

[zasłonięte]@gmail.com

Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym umówieniu się.

Wysyłki realizowane są na bieżąco.

Przesyłki wysyłane są firmami:

- Poczta Polska

- Kurier

- Paczkomaty In-Post

Preferowane wpłaty przez system PayU.

Konto ING Bank:

69 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0250090 [zasłonięte] 768462

Przedpłata, pobranie, płatność przy odbiorze.

Paragon lub na życzenie FVAT.

Pasta woskowa do butów SAPHIR Medaille D'or 50ml

Naturalna pasta do obuwia na bazie wosków Carnauba oraz terpentyny. Pielęgnuje skórę, pomaga w utrzymaniu elastyczności, zapobiega pękaniu skóry. Po nałożeniu kilku warstw na wybranych elementach obuwia dzięki zawartości naturalnego wosku Carnauba można osiągnąć niebywały połysk.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:
.. Usunąć kurz i brud z obuwia.
. Przed użyciem pasty/wosku skórę należy wyczyścić ze starych powłok innych impregnatów najlepiej  RENOWATOREM SAPHIR.
. Na 2 palce (wskazujący i środkowy) - ewentualnie na wskazujący nawinąć bawełnianą szmatkę
. Na powierzchni buta dokładnie rozcierać okrężnymi ruchami małe ilości pasty do pokrycia skóry cienką warstwą wosku.
. Polerować do uzyskania połysku.

***Dla uzyskania lustrzanego połysku "MIRROR SHINE" -w końcowej fazie polerowania, kiedy pojawi się pierwszy połysk nabierając niewielką ilość wosku na szmatkę okrężnymi ruchami polerujemy dodając kilka kropel zimnej wody (2-3 krople).

Twoje buty są wyjątkowe? Chcesz zachować ich wygląd? To produkt dla Ciebie!
Najbardziej ekskluzywna na świecie linia impregnatów do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki na świecie, między innymi:
LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB

Po zakupie proszę o informację o wybranym kolorze:

JEŻELI NIE MACIE PAŃSTWO PEWNOŚCI CZY DANY PREPARAT BĘDZIE ODPOWIEDNI DO PAŃSTWA SKÓR, ZAPRASZAM DO ZADAWANIA PYTAŃ.
                        Z PRZYJEMNOŚCIĄ POMOGĘ :)

Zobacz inne moje aukcje Pozostałe aukcje »
© Aplon.pl