Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sanyo Ładowarka Eneloop x4 + akum. AA 2000mAh

22-01-2012, 6:15
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 59.90 zł     
Użytkownik maciekmjm
numer aukcji: 2011980904
Miejscowość Tychy
Wyświetleń: 54   
Koniec: 20-01-2012, 16:55
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
GG: 12[zasłonięte]469
Skype: cdrmarket.pl

e-mail:  [zasłonięte]@cdrmarket.pl

Telefon: 032 [zasłonięte] 81

GSM: 691 [zasłonięte] 03 44

"Balbina Centrum"
Barona 30
43-100 Tychy

Inne nasze aukcje

Strona o mnie






Sanyo Ładowarka Eneloop x4 + akum. AA 2000mAh

Nadszedł czas naENELOOP


Zalety i wady normalnych akumulatorkówsą ogólnie znane. W przeciwieństwie do baterii jednorazowych można je zawsze naładować ponownie, mają dużą wydajność i są przyjazne dla środowiska naturalnego. Niestety lista wad jest równie długa: często są wyładowane, kiedy ich potrzebujesz. Trzeba je ładować godzinami zanim będą gotowe do użycia. Rozładowują się bardzo szybko nawet w urządzeniach o małym poborze mocy (np : piloty do telewizorów, budziki), nawet kiedy urządzenia są nieużywane. Można powiedzieć: nigdy nie wiadomo czy akumulator jest naładowany, czy rozładowany.

Firma SANYO, największy na świecie producent akumulatorków położyła raz na zawsze kres wadom standardowych akumulatorków, dzięki innowacyjnej technologii pierwszych na świecie baterii akumulatorowychENELOOP. Łączy on nowoczesną technologię akumulatorków niklowo-wodorkowych z zaletami tradycyjnych baterii alkalicznych.

Ty także powinieneś zacząć korzystać z nowej technologii. Zacznij chronić środowisko naturalne i oszczędzaj pieniądze.

Nadszedł czas na ogniwaENELOOP


ENELOOP łączy zalety baterii jednorazowych i akumulatorów wodorkowych z możliwością ładowania.

Wszystkie baterie rozładowują się z upływem czasu, nawet jeśli nie są używane. Efekt jest wyjątkowo widoczny w standardowych akumulatorkach. Firmie SANYO poprzez zoptymalizowanie technologii akumulatorów udało się zminimalizować efekt samorozładowania. OgniwaENELOOPgromadzą energie w optymalny sposób nawet przy długich okresach bezczynności: po 36 miesiącach ogniwo zachowuje 75% energii początkowej. Dzięki temu ogniwoENELOOPjest pierwszym akumulatorkiem oferowanym w sprzedaży w stanie naładowanym. AkumulatorekENELOOPmożna używać podobnie jak tradycyjną baterie alkaliczną, bezpośrednio po zakupie. Akumulatorki te świetnie będą sobie radziły w urządzeniach o niskim zużyciu prądu, urządzeniach, których dotyczył problem samowyładowania ( budziki, latarki, piloty do różnych urządzeń)

OgniwaENELOOPchronią środowisko naturalne i są bardzo ekonomiczne

OgniwaENELOOPznacznie przewyższają wydajność zwykłych baterii, szczególnie w urządzeniach o wysokim zużyciu prądu. Dzięki ogniwomENELOOPnie będziesz musiał ciągle zmieniać baterii w swoim aparacie.

Dodatkowa zaleta – nie będziesz musiał kupować baterii za granica po bardzo wysokich cenach
J.


AkumulatorkiENELOOP zastępuje standardowe baterie we wszystkich urządzeniach.

Połączenia wszystkich zalet ogniwaENELOOPpokazuje, że jest ono idealnym i uniwersalnym źródłem zasilania dla wszystkich domowych urządzeń. Dotyczy to wszystkich urządzeń od aparatu cyfrowego i kamery, poprzez MP3, pilota, budzika, latarki, czy konsoli do gier komputerowych. Nie musisz już szukać różnych baterii. Dzięki ogniwomENELOOPzawsze masz pod ręką odpowiednia baterie.

Do przechowywania akumulatorków otrzymasz od nas do każdych 4 zakupionych ogniwENELOOPpraktyczne plastikowe pudełko.


Ładowanie akumulatorkówENELOOP

Do ładowania akumulatorówENELOOPmożna używać wszystkich ładowarek, które używane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych. Warto jednak zaufać najwyższej technologii firmy SANYO. Czas ładownia kpl. AA 2000 mAh to około 10 godz. a kpl. AAA 800 mAh 8 godz.

parametr

wartość

typ akumulatora:

Niklowo-wodorkowy

napięcie [V]:

1.2

pojemność [mAh]:

2000

rozmiar:

R6/AA

średnica [mm]:

14.5

wysokość [mm]:

50.5

oznaczenia:

HR6 / MIGNON/HR-3UTGA

Na aku jest napisane "min.1900 mAh" jako wartość minimalna, jednak w rzeczywistości mają 2[zasłonięte]000-21mAh i są sprzedawane przez polskich dystrybutorów jako 2000 mAh. Można to sprawdzić w urządzeniach pokazujących pojemność aku takich jak ładowarka BC-700 czy BC-900