Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SANTY ANNO PL - SUPER GRA NA IMPREZĘ [NOWA][FOLIA]

30-05-2012, 22:08
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 40.90 zł     
Użytkownik StacjaRozrywka
numer aukcji: 2341066601
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 10   
Koniec: 10-06-2012, 22:26

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

STACJA ROZRYWKA - ZAPRASZAM DO AUKCJI


SANTY ANNO PL
Szalona gra o pijanych marynarzach!

GRA NOWA

ORYGINALNIE ZAPAKOWANA

SZYBKA WYSYŁKA

PODSTAWOWE INFORMACJE:


Liczba graczy: 3 - 8 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 30 min.
Wydawca: Granna
Wydanie: polskie
Instrukcja: 
polska

Zawartość pudełka:

- 63 karty
- 35 podstawowych kart pokładowych
- 14 eksperckich kart pokładowych oznaczonych czerwonym trójkątem
- 6 kart zdarzeń
- 8 kart z twarzami piratów w okrągłych okienkach
- 8 tabliczek z imionami piratów w ramkach
- 8 statków
- 35 monet
- 1 plansza portu
- instrukcja
 
 

 
 
 

Znakomita gra na imprezę!!!
 
 


 
 

Wcielasz się w rolę jednego z okrytych złą sławą piratów z Santy Anno, przerażającego trójmasztowca zagrażającego morzom Karaibów. Po długiej nocy spędzonej na piciu rumu i imprezowaniu, zapomnieliście gdzie stoi wasz statek, a co gorsza, kto jest jego kapitanem!
 
 


 
 

Aby rozstrzygnąć ten problem, tak naprawdę bardzo powszechny w pirackim życiu, gildia piracka zainaugurowała nową tradycję: pierwszych trzech, którzy znajdą się na pokładzie, stanie się odpowiednio kapitanem i pierwszymi oficerami. Ci, którzy przybędą za późno, zostaną zdegradowani do roli chłopców okrętowych i spędzą resztę rejsu na czyszczeniu pokładu!
 
 


 
 

 Czy będziesz dość szybki i bystry, aby uniknąć spędzenia reszty czasu z miotłą i wiadrem, zamiast z mieczem i pistoletem?
 
 


 
 

Uniknij degradacji i zdobądź jak najwięcej dukatów. Pod koniec gry (5 rund) gracz posiadający najwięcej pieniędzy zostanie ogłoszony kapitanem i zwycięży.
 
 

 
 
 

Następnych dwóch będzie jego pierwszymi oficerami. Pozostali przegrywają i muszą postawić następną kolejkę… a także sprzątnąć stół i szkło!
 
 


 
 

LIST POLECONY EKONOMICZNY 3zł

LIST POLECONY PRIORYTETOWY 6zł

WSZYSTKIE PRZESYŁKI SĄ REJESTROWANE





Kupując na naszych aukcjach płacisz raz za wysyłkę

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ ZE STRONĄ "O MNIE"

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"
Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl