Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Samsung Galaxy SII + taryfa Optymalny 900 / Orange

22-01-2012, 23:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1.20 zł     
Użytkownik egonik1
numer aukcji: 2047926288
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 715   
Koniec: 14-01-2012 22:45:22

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

   

 

 

 

Telefon Samsung Galaxy SII przy abonamencie 227,55 zł z VAT
w taryfie Optymalny już od 1,23 zł z VAT

 

 

 

 

 

Telefon

Model telefonu - Samsung Galaxy SII

Cena telefonu - 1,23 zł z VAT

 

 

 

Taryfa

Nazwa taryfy - Taryfa Optymalny 900 - Klienci biznesowi

Wartość miesięcznego zobowiązania - 227,55 zł z VAT

Czas Trwania umowy - 30 miesięcy

 

 

Warunki umowy

1350 minut do wszystkich sieci

Nielimitowane połączenia ze wszystkimi numerami Orange

2 GB internetu w telefonie

 

Darmowa dostawa kurierska

 

 

 

 

 

Etap 1

Zakup przez „Kup teraz”
telefonu Samsung Galaxy SII
w abonamencie Optymalny 900.

 

Etap 2

W ciągu kilku minut na e-mail podany w ustawieniach Allegro otrzymasz link pod którym należy dokończyć transakcję - wpisać dane osobowe, wybrać pakiety zniżkowe, itp.

 

Etap 3

Przyjazd kuriera, potwierdzenie
tożsamości, przekazanie telefonu
i zawarcie umowy o świadczenie
usług telekomunikacyjnych.

 

 

 

 

 

 

Złożenie zamówienia na aukcji oznacza, że:

 

Kupujący na podstawie art. 24 ust.1 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530 z późn. zm.) upoważnia Polską Telefonię Komórkową - Centertel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 10A, do wystąpienia do Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Canaletta 4 („BIG InfoMonitor”), Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Warszawie oraz do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA z siedzibą we Wrocławiu o ujawnienie informacji gospodarczych o jego zobowiązaniach.

W związku z zamiarem zawarcia przez Kupującego umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z PTK Centertel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Skierniewickiej 10a, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla dokonania weryfikacji płatniczej przez PTK Centertel Sp. z o.o. oraz uzyskania przez PTK Centertel Sp. z o.o. informacji o fakcie ewentualnego zaprzestania regulowania przez Kupującego płatności na rzecz Polkomtel S.A. (operatora sieci Plus GSM), Polskiej Telefonii Cyfrowej S.A. (operatora sieci T-Mobile), P4 Sp. z o.o. (operatora sieci Play), Cyfrowego Polsatu S.A. (oparatora telefonii komórkowej) i Telekomunikacji Polskiej S.A.(operatora sieci stacjonarnej). Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. 101 poz. 926 z 2002r. z późniejszymi zmianami) jest PTK Centertel Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ulicy Skierniewickiej 10A.

 

Realizacja zamówienia przebiega według następujących etapów: a. Złożenie zamówienia na towar / usługę poprzez opcję "Kup teraz" na stronie wybranej aukcji. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. b. Kontakt telefoniczny od Konsultanta Orange w celu potwierdzenia zamówienia oraz pobrania danych osobowych, niezbędnych do podpisania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych (niezbędne . c. Weryfikacja przekazanych przez Kupującego danych osobowych oraz wypłacalności. W przypadku negatywnej weryfikacji PTK Centertel ma prawo odstąpić od dalszego wykonania zamówienia. d. Powiadomienie mailowe o wysyłce produktów w ciągu 48h po pozytywnej weryfikacji. e. Dostarczenie przesyłki przez kuriera: okazanie przez Zamawiającego dowodu osobistego oraz kopii lub oryginału dokumentu, który został telefonicznie ustalony wraz z Konsultantem Orange, uiszczenie opłaty tylko za wybrany model telefonu (przesyłka kurierska jest darmowa) oraz zawarcie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych. f. Karta SIM zostanie aktywowana w ciągu 24h.