Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Samsung 840 EVO MZ-7TE250BW 2.5" SSD 250GB

01-06-2014, 8:57
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 449 zł      Aktualna cena: 449 zł     
Użytkownik losio0
numer aukcji: 4273029754
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 3    Licytowało: 3    Wyświetleń: 189   
Koniec: 01-06-2014, 8:45

Dodatkowe informacje:
Pojemność dysku (GB): 250.00
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 0.15 [kg]
Maks. prędkość odczytu MB/s: 540
Maks. prędkość zapisu MB/s: 520
Interfejs: SATA III

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

losio0
Zakupy Szybkie i bezpieczne.
| strona o mnie | komentarze | wszyskie aukcje | do ulubionych | zadaj pytanie |
Dane Kontaktowe:
698[zasłonięte]682

[zasłonięte]@op.pl
Wysyłka:

Odbiór osobisty tylko w Warszawie




Kurier DPD - 15zł

Inny do uzgodnienia
Płatnosci:

Płatność gotówką przy odbiorze.






Witam na mojej aukcji nowego dysku SSD Samsunga

Samsung 840 Evo 250 GB (MZ-7TE250BW) Dysk jest w oryginalnym pudełku z nienaruszonymi plombami.

Opis produktu

840 Evo 250 GB to 2.5-calowy wewnętrzny dysk twardy, wykonany w technologii SSD (technologia FLASH). Technologia ta zastępuje dyski wykonane w standardowej technologii z zapisem magnetycznym. Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Dodatkowo dysk charakteryzuje się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych (kilkadziesiąt razy), cichą pracą oraz o wiele większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (powodowane np. wstrząsami w czasie pracy lub upadkiem z wysokości).

Dysk MZ-7TE250BW został wyposażony w szybki interfejs SATA III (6 Gb/s). Odczyt danych z prędkością 540 MB/s, któremu dorównuje zapis na poziomie 520 MB/s, wraz z bardzo krótkim czasem dostępu zapewniają bezprecedensowy przyrost wydajności i funkcjonalności komputera. Z kolei brak elementów mechanicznych gwarantuje wysoką odporność na wstrząsy co zapewnia efektywną pracę w urządzeniach mobilnych. Dysk ten wyposażony jest w 512 MB pamięci podręcznej i kontroler Samsung 3-Core MEX.
Cały proces projektowania i produkcji dysków SSD odbywa się wewnętrznie w firmie Samsung. Dyski SSD Samsung serii 840 Evo zapewniają nienaganną niezawodność i stałą wysoką wydajność w długim okresie i w warunkach intensywnej eksploatacji, a także gwarantują pierwszorzędną jakość obsługi i znacząco zwiększają tempo pracy wielozadaniowej.

Produkt

Producent

Samsung

Kod producenta

MZ-7TE250BW

EAN

880[zasłonięte][zasłonięte]57675

Informacje podstawowe

Linia

840 Evo

Parametry fizyczne

Wysokość [mm]

7

Szerokość [mm]

69.85

Głębokość [mm]

100

Waga [g]

68

Wielkość dysku [cale]

2.5

Techniczne

Rodzaj dysku

SSD

Pojemność dysku

250 GB

Interfejs

SATA III (6 Gb/s)

Pamięć podręczna

512 MB

Konfiguracja

Automatyczna

Zastosowane technologie

SSD

Szybkość odczytu [MB/s]

540

Szybkość zapisu [MB/s]

520

Średni czas dostępu [ms]

Nie dotyczy

Inne

Kontroler: Samsung 3-Core MEX

Zapraszamy także na inne nasze aukcje !
Gotowe szablony allegro