Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SAM USTAL CENĘ! Sokół wędrowny 20 zł

18-01-2012, 23:10
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 125 zł      Najwyzsza cena licytacji: 125 zł     
Użytkownik igoR_akcja_pl
numer aukcji: 2050076263
Miejscowość Bydgoszcz
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 204   
Koniec: 25-01-2012 02:43:32
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

top1
top2
top3
o mnie
moje aukcje
moje komentarze
dodaj mnie do ulubionych
opis aukcji

Przedmiotem aukcji jest moneta pokazana na fotografii.

Monety są w oryginalnych plastikowych kapsułach, wprost z pudełka bankowego, stan menniczy. Do każdej monety GRATIS folder emisyjny!

 

UWAGA, UWAGA, UWAGA: PROMOCJA "Sam ustal cenę"1. Ilość zakupionych RÓŻNYCH (każda z innej emisji) monet 10zł AG i 20 zł AG odpowiada udzielonemu rabatowi, np. jeśli kupisz 15 różnych monet, na całość zakupów monet 10 i 20 zł AG udzielam 15% rabatu.
2. Rabat przysługuje tylko na pierwszą sztukę z danej emisji, jeśli zakupisz np. dwa razy po trzy takie same monety, rabat przysługuje tylko na jedną sztukę z pierwszego rodzaju i jedną sztukę drugiego rodzaju.
3. Rabat nie obejmuje usługi pakowania i wysyłki.
4. Rabat przysługuje tylko na monety zamówione i opłacone razem, przez jednego użytkownika.

Zapraszam do zakupów!

 

kontakt

Staram się jak najlepiej opisać każdą aukcję, abyś nie musiał szukać informacji o przedmiocie w internecie, lub kłopotać się zadawaniem pytań. Ale jeśli już będziesz miał jakiekolwiek pytania, preferuję kontakt mailowy. Odpowiadam na maile na bieżąco (najpóźniej wieczorem). Aby wysłać do mnie wiadomość, kliknij w górnym prawym rogu opisu aukcji przycisk "zadaj pytanie". Możesz też zostawić wiadomość na gg, mój numer to 313785. W ostatniej kolejności telefon, 505[zasłonięte]067 w godzinach 9:00 - 16:00 (w dni robocze). Gdybym nie odbierał, spróbuj za kilkadziesiąt minut, allegro to nie jest moje jedyne zajęcie :-)

regulamin

Zanim zalicytujesz, uzupełnij swoje dane w ustawieniach konta allegro, wpisz aktualny adres do wysyłki, numer telefonu, itd. Przyspieszy to transakcje i ułatwi kontakt. W tytule przelewu wpisz swoją nazwę użytkownika allegro (nick), to mi wystarczy aby zidentyfikować wpłatę. Na wpłatę czekam 7 dni, po tym czasie występuję o zwrot prowizji i wystawiam komentarz negatywny. Po zalicytowaniu dostaniesz maila z aplikacji "menedżer sprzedaży", będziesz też na bieżąco informowany o każdym etapie transakcji (np. zmiana adresu do wysyłki, zaksięgowanie wpłaty, wysyłka). Po otrzymaniu przesyłki proszę o komentarz, będzie to dla mnie potwierdzenie, że przesyłka dotarła bez problemu i w całości. Ja swój komentarz wystawiam jako drugi, w odpowiedzi na Twój. Oczywiście jeśli mieszkasz w Bydgoszczy, lub będziesz przejazdem i chcesz odebrać przedmiot osobiście, zapraszam. Pracuje zawodowo, ale nie ma większych przeciwwskazań, abyś podjechał do mnie do firmy i odebrał wylicytowane przedmioty, oczywiście pod warunkiem, że dzień wcześniej uprzedzisz mnie, abym je przygotował dla Ciebie i zabrał ze sobą. Nie pytaj o wysyłkę za pobraniem, nie wysyłam w ten sposób. Mam prawie 2000 komentarzy, do tej pory nikogo nie zawiodłem. Poza tym, oglądasz aukcje Najlepszego Sprzedawcy, więc tylko klikaj, zrób przelew, resztą zajmę się ja. Jeśli nie masz konta bankowego, daj znać, pomogę Ci je szybko założyć.

platnosc

Wpłata na konto bankowe 21 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 089481 (mBank), 70 1060 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0760070 [zasłonięte] 007641 (BPH) lub przez "Płacę z Allegro" - wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Nie przesyłam za pobraniem.

przesylka

Koszty przesyłki są w cenniku na górze aukcji. W przypadku przesyłek nietypowych, powyżej 2kg, zagranicznych, proszę o kontakt przed licytacją.

przesylkakoniec
Designed by: -TwojeSzablony-