!!! ZABEZPIECZ SWEGO CZWORONOGA PRZED SZKODLIWYMI DLA JEGO ZDROWIA KLESZCZAMI I PCHŁAMI !!!
Uwaga lekkie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę przez opiekunów, kończą się tragicznie - śmiercią psa/kota. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki, skwery z drzewami, również w naszych przydomowych, działkowych ogródkach.
SPRAWDŹ SWOJEGO PUPILA CZY NIE JEST ŻYWICIELEM KLESZCZY !!!
Obroża firmy SABUNOL przeciw pchłom i kleszczom dla psów (długość 75 cm).
Obroża Sabunol to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat do zwalczania i odstraszania kleszczy i pcheł u psów. Unikatowe, jedyne na rynku połączenie imidakloprydu, permetryny oraz piryproksyfenu przesądza o dużej skuteczności preparatu. Wygodna w użyciu sprzączka zapewnia komfort stosowania.
Eliminacja pcheł i kleszczy poprzez:
•Likwidację i odstraszanie kleszczy - do 4 miesięcy
•Likwidację i odstraszanie dorosłych pcheł - do 6 miesięcy
•Likwidację larw i jaj pcheł do 6 miesięcy
•Przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa
W czasie noszenia obroży, substancja czynna uwalania się i rozprzestrzenia na skórze i sierści zwierzęcia, działając na pasożyty zewnętrzne w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać natychmiast po założeniu. Pełen efekt działania uzyskuje się po upływie 24 godzin.
Uwaga!!! Ze względu na plagę kleszczy, nie ma takiego środka w sprzedaży, który w 100-u% zabezpieczy Twojego pupila. Nie ponoszę odpowiedzialności za skuteczność preparatu. Jeżeli preparat jest nieskuteczny to zmień firmę.
Nasi klienci kupili również:
KLIKNIJ TUTAJ I ZAJRZYJ NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE !!!
ZAPRASZAM DO ZAKUPU ! Produkt wart polecnia. Na życzenie wystawiamy FV.
Uwaga ! Jeżeli adres jest inny niż podany w allegro, proszę o e-malia z akutalnymi danymi.