Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sabian VFX 19" Ride Tony Verderosa

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik morran_tcz
numer aukcji: 3873455227
Miejscowość Tczew
Wyświetleń: 48   
Koniec: 17-01-2014 17:21:59

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest talerz Sabian VFX Ride 19" z serii Tony Verderosa Signature Series.

Seria VFX powstała z myślą o perkusiście Tonym Verderosie i jego niezwykłym sposobie używania perkusji - jest dedykowana do grania brzmień kojarzących się z muzyką taneczną i elektroniczną. Talerze z tej serii posiadają nietuzinkowe brzmienie, które przybliża je do barw talerzy znanych z syntezatorów perkusyjnych. Nie oznacza to jednak, że tylko w takiej muzyce się sprawdzą - Sabian VFX to wybór dla każdego kreatywnego perkusisty poszukującego własnego języka brzmieniowego.

Ride w rozmiarze 19" posiada dwie strefy o różnych sposobach kucia dla zróżnicowania jego brzmienia oraz wyjątkowo duży i głośny bell. Ciekawym atutem jest nietypowy kolor: zależnie od padania światła, talerz mieni się w barwach od fioletowej, przez niebieską, do zielonkawej.

Talerz w stanie bardzo dobrym - posiada jedynie normalne ślady użytkowania i ma nieznacznie starty górny napis. Technicznie - bez zarzutu: nie ma jakichkolwiek uszkodzeń, pęknięć czy keyholi.

Na równoległej aukcji sprzedaję Hihat VFX. Obie blaszki sprzedaję tylko dlatego, że przerzuciłem się na perkusję w pełni elektroniczną ;) Seria VFX to dzisiaj prawdziwy biały kruk, są wyjątkowo trudne do zdobycia nawet na rynku wtórnym!

Na wszystkie pytania odpowiadam przez maila. Przed zalicytowaniem proszę zapoznać się z zasadami zawartymi na stronie "O mnie".