Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Sabian Hi-hat 12"Mini-Hats VFX Tony Verderosa

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik morran_tcz
numer aukcji: 3873455760
Miejscowość Tczew
Wyświetleń: 36   
Koniec: 17-01-2014 17:22:39

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Przedmiotem aukcji jest hihat Sabian VFX Mini Hats 12" z serii Tony Verderosa Signature Series.

Seria VFX powstała z myślą o perkusiście Tonym Verderosie i jego niezwykłym sposobie używania perkusji - jest dedykowana do grania brzmień kojarzących się z muzyką taneczną i elektroniczną. Talerze z tej serii posiadają nietuzinkowe brzmienie, które przybliża je do barw takerzy znanych z syntezatorów perkusyjnych. Nie oznacza to jednak, że tylko w takiej muzyce się sprawdzą - Sabian VFX to wybór dla każdego kreatywnego perkusisty poszukującego własnego języka brzmieniowego.

Mini Hats VFX to hi-hat inny niż wszystkie. Mimo małych rozmiarów, doskonale przebija się przez zestaw. Swoje wyraźne i wysokie brzmienie zawdzięcza niezwykłemu wykonaniu: dolna blacha jest bardzo gruba i ciężka, pozbawiona bella, natomiast górny talerz jest cienki i lekki, z rzadko spotykanym w hi-hatach dużym bellem. Ciekawym atutem jest nietypowy kolor: zależnie od kąta padania światła, talerze mienią się w barwach od fioletowej, przez niebieską, do zielonkawej.

Talerze w stanie bardzo dobrym - posiadają jedynie normalne ślady użytkowania i trochę starty górny napis. Technicznie - bez zarzutu: nie ma jakichkolwiek uszkodzeń, pęknięć czy keyholi.

Na równoległej aukcji sprzedaję Ride VFX. Obie blaszki sprzedaję tylko dlatego, że przerzuciłem się na perkusję w pełni elektroniczną ;) Seria VFX to dzisiaj prawdziwy biały kruk, są wyjątkowo trudne do zdobycia nawet na rynku wtórnym!

Na wszystkie pytania odpowiadam przez maila. Przed zalicytowaniem proszę zapoznać się z zasadami zawartymi w "O mnie".