Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

s.Oliver Sports 1 Men AS 50ml Unikat !

18-11-2014, 13:11
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 49 zł     
Użytkownik Egolux
numer aukcji: 4780132517
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 8   
Koniec: 18-11-2014, 12:55

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Inna

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

s.Oliver Sports AS 50ml  - Woda,balsam po goleniu męska nie spray Rarytas i unikat na rynku !
Grupa zapachowa:
Świeża i erotyczna. To zapach,szczery,delikatny i zmysłowy.Męska wersja zapachu otwiera się aromatycznym koktajlem:cytryny,bergamotki ,lawendy,ambry i piżma.
Lotion o eleganckim sportowym zapachu ,który doskonale złagodzi i ociepli podrażnioną po goleniu skórę.

Nuta głowy:
wyrazista bergamotka,prowokująca czarna porzeczka i kipiąca energią mandarynka w połączeniu z lekkim tonem zielonych liści. To sportowa eksplozja godna polecenia !
Nuta serca :
uwodzicielski zapach frezji,urzekający jaśmin ,powabny heliotrop.
Nuta podstawowa :
ciepły aromat drzewa sandałowego,nuty piżma , przyjemny powiew mchu .
Ta niesamowita gama dodaje zapachowi  pikantnej elegancji , męskość i sportowy charakter !
Zapach jest sportowy, zmysłowy i wyrafinowany!

Zapach s.Oliver sport to zapach mężczyzny młodego, ale także już dojrzałego. Nowoczesnego, pewnego siebie i swoich wyborów. Uwodzicielski charakter kreują drzewo cedrowe i sandałowe. Piżmo i ambra interpretują zmysłowe ciepło i powiew męskości .
s.Oliver Sport  to zapachy dla Niego !!! Uwodzi , a wspólna chwila staje się magiczną , pełną uroczego zapachu i zmysłowości.
Produkt jest oryginalny,nowy,zakupiony w Niemczech. Kartonik niefoliowany