Słuchawki WeSC Matte Conga Mauritius Blue
O słuchawkach: Najpopularniejsza seria firmy WeSC. Nie bez powodu! Połączenie szerokiej gamy kolorów i niskiej ceny przyciąga nie jednego fana czystych dźwięków. Ręcznie wykonane 40 milimetrowe przetworniki doskonale spisują się w słuchawkach. Zwarta i ultralekka konstrukcja pozwala na wyciszenie.
Kabel o długości 1,3m z wbudowanym mikrofonem umożliwia swobodne słuchanie muzyki na mieście. Jedno kliknięcie bez wyciągania telefonu dzieli nas od odebrania połączenia.
Przetwornik: 40mm
Czułość przy 1kHz: 120 dB
Impedancja: 32 ohm
Zakres Częstotliwość: 20 – 20 001 Hz
Wtyk: pozłacany 3,5 stereo + 0,1m przejściówka dająca kompatybilność z Nokią
Przewody: 1,3m z mikrofonem
Waga: 147g
O WeSC: Nazwa jest skrótem od „We are the Superlative Conspiracy”. Bardzo dobrze oddaje to klimat marki. Już od samego początku WeSC był zgrupowaniem ludzi, którzy szukali czegoś więcej. Zaczęło się od założenia sklepu z modą uliczną w sercu Szwecji – Sztokholmie. Zapał do pracy szybko przyniósł pierwsze sukcesy, a razem z nimi kolejne pomysły. Idea rozprzestrzeniała się , a kolejni aktywiści dołączali do grupy. W ten właśnie sposób została nawiązana współpraca z uznanymi ekspertami w dziedzinie audio. Powstały pierwsze słuchawki, a zaraz po nich kolejne i kolejne. Rosnąca popularność i duże uznanie do produkowanych sprzętów doprowadziło do sytuacji, w której sprzęt elektroniczny stanowi połowę tej bardzo klimatycznej firmy.
Wieloletnie doświadczenie z własnymi modelami pozwoliło WeSC stworzyć coś niesamowitego na rynku, a mianowicie połączenie fantastycznego designu i doskonałej jakości dźwięku. Od niedawna Polska ma szczęście być częścią Superlatywnej Konspiracji.
Produkt jest nowy i posiada roczną gwarancję.
W ciągu 10 dni od daty zakupu istnieje możliwość zwrotu towaru, bez podawania przyczyn. W takiej sytuacji towar nie może nosić znaków użytkowania.
|