Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

SŁUCHAWKI CM STORM PITCH DOUSZNE STEREO GAMING

23-02-2014, 15:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 129.99 zł     
Użytkownik weronanet
numer aukcji: 3915197353
Miejscowość Poznań
Wyświetleń: 45   
Koniec: 23-02-2014, 15:02

Dodatkowe informacje:
Dźwięk: Stereo
Stan: Nowy
Dodatkowe informacje: Regulacja dźwięku na przewodzie

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


SŁUCHAWKI CM STORM PITCH DOUSZNE STEREO GAMING

Słuchawki douszne CM Storm Pitch posiadają głośniki o średnicy 10mm największe jakie da się umieścić w tego typu słuchawkach. Zapewni to krystalicznie czysty dźwięk i mocny bass. Solidna metalowa obudowa oraz 3 wymienne końcówki w różnych rozmiarach umożliwią doskonałą izolację dźwięku, bijąc tym samym na głowę nawet niektóre produkty z aktywnym tłumieniem dźwięku. Słuchawki posiadają mikrofon ukryty w przewodzie, regulację głośności oraz nie-plączący się kabel wysokiej jakości. Słuchawki można przechowywać w wysokiej jakości etui, które znajdziemy w zestawie.

Cechy urządzenia:
- 10mm głośniki największe jakie dało zastosować w tego typu konstrukcji zapewnią krystalicznie czysty dźwięk jak i głębokie basy.
- Metalowa obudowa została poddana różnego typu obróbkom(anodowanie, elektryczne niklowanie, grawerowanie wysokiej mocy laserem) by uzyskać jak najwyższej klasy materiał o wysokiej wytrzymałości i świetnym wyglądzie.
- Wbudowany mikrofon oraz kontrola głośności na kablu ułatwi kontrolę nad dźwiękiem.
- Trzy różnej wielkości końcówki dostępne w zestawie. W połączeniu z metalową obudową zapewnią świetne tłumienie dźwięku.
- Nie-plączący się kabel o wysokiej jakości ułatwi użytkowanie
- Splitter rozdzielający sygnał audio oraz mic w zestawie wraz z wysokiej jakości etui.

Specyfikacja techniczna:
- Typ słuchawek: Stereo douszne
- Głośnik: 10mm
- Pasmo przenoszenia: 10 20 000 hz
- Impedancja: 16 Ohm
- Połączenie: 3,5mm jack(spliter w zestawie)
- Dł. Kabla: 1,2m
- Mikrofon wielokierunkowy
- Pasmo przenoszenia mikrofonu: 70 10 000 hz
- Czułość mikrofonu: 42 ± 3dB (0dB = 1V/pa.1KHz)
- Stosunek sygnału do szumu: 58 dB

Okres gwarancji w miesiącach 24

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY !!!

Zapraszamy do naszego sklepu po odbiór osobisty

ul. Dąbrowskiego 54 Poznań

e-mail [zasłonięte]@werona.net

tel 0791-[zasłonięte]-555

KOCHANI PRZEZ KLIENTÓW
ZNIENAWIDZENI PRZEZ KONKURENCJE