Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Rzeźbiony kieł, wielki róg dla wilka morskiego bcm

16-01-2012, 16:04
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 100 zł      Aktualna cena: 100 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2035655747
Miejscowość Sopot
Licytowało: 2    Wyświetleń: 153   
Koniec: 17-01-2012 21:00:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

KAPITALNY KIEŁ


Ten duży dwustronnie rzeźbiony kieł polecam wszystkim Państwu, którzy cenią sobie przebywanie w otoczeniu pięknych bibelotów. Przedmiot ten rewelacyjnie się prezentuje. Idealnie nadaje się do powieszenia nad kominkiem lub komodą bądź też do wyeksponowania na biurku albo regale. Zapewniam, że wzbudzi zachwyt swoimi misternymi, precyzyjnie wykonanymi zdobieniami.

Wspaniały kieł z motywami marynistycznymi. Bogato rzeźbione dekoracje przedstawiają wieloryby, ptaki, łodzie i dwie flagi amerykańskie. Uwagę zwraca doskonale oddany, przepiękny w detalach duży trójmasztowiec z postawionymi żaglami. Na rogu znajdują się też stylizowane napisy: The ship Charles W. Morgan New Bedford D.M.S. 1842. Przedmiot bardzo ciężki, wykonany z kamiennej masy, świetnie imitującej kość słoniową. Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń.

Ten fantastyczny kieł to stylowa, wysmakowana oraz elegancka ozdoba, idealna do Państwa salonu, gabinetu lub biura. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Znakomity pomysł na oryginalny i niebanalny prezent.

WYMIARY:

Długość 53 cm,

Szerokość max 7 x 4 cm.

Serdecznie zapraszamy do licytacji !!!

KONTAKT z nami pod nr tel. 603 [zasłonięte] 903

lub [zasłonięte]@wp.pl

serdecznie ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może też być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.