Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

RYBNIK Magiczny sekretni pamiętnik EXPRES WYSYŁKA

10-03-2015, 13:34
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 49.99 zł     
Użytkownik niskacena_2009
numer aukcji: 5123373305
Miejscowość Rybnik
Wyświetleń: 11   
Koniec: 10-03-2015, 12:20

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Producent: Artyk
Wiek dziecka: 5 lat +

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

niskacena_2009

TANIO

SZYBKO

PEWNIE 



OPIS PRZEDMIOTU

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

MAGICZNY SEKRETNIK NATALIA

firmy ARTYK


Zestaw zawiera:

v Sekretnik – Pamiętnik

v 2 flamastry z niewidzialnym tuszem;

v Lampka z tajemniczym światełkiem;

v Małomówna kłódka.

Rekomendowany wiek: + 6 lat.


Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE

- jest bezpieczny dla Twojej Pociechy


Dziewczynki lubią mieć swoje sekrety, którymi podzielą się tylko ze swoim pamiętnikiem.

Ten Magiczny Sekretnik zachwyci każdą Dziewczynkę. W tym Pamiętniku jej sekrety będą bezpieczne – tylko Ona za pomocą niezwykłej lampki będzie mogła odczytać swoje zapiski wykonane dyskretnym flamastrem.

Podaruj go Dziewczynce, niech poczuje się wyjątkowa.


Sekretnik jest wyjątkowym pamiętnikiem. W świetle dziennym wygląda jak zwykły zeszyt – sekrety są niewidzialne. Tylko właścicielka, za pomocą specjalnej lampki, może czytać zapiski w Sekretniku. Jedynie wtedy gdy, światło lampki pada na strony pamiętnika, litery stają się widoczne. Bo przecież każda dziewczynka ma swoje małe sekrety. Ma swoje tajemnice, które może powierzyć tylko pamiętniczkowi i tylko ona może je czytać. Magiczny pamiętniczek to wspaniałe miejsce na przechowywanie dziewczęcych tajemnic, radości i smutków

ZAPRASZAMY NA POZOSTAŁE NASZE AUKCJE

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Wykorzystane w aukcjach nazwy, obrazy graficzne oraz znaki towarowe firm,stanowią zastrzeżone znaki handlowe i są własnością tych firm.Wszystkie powyższe nazwy i loga zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.

Opis.aukcji jest naszego autorstwa. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania opisów i zdjęć- w części lub całości. Zgodnie z Dz. U. 94 nr 24 poz. 83 Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.: „kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i powiązane jest z odpowiedzialnością karną”