CARBONOWO -KEVLAROWE NOWE!!!
(z włókien węglowych, kevlarowych oraz żywic epoxydowych) wykonane w technologii vacuum średnica 28 lub 30 mm Grubość ścianki - 1,2 do 2 mm długość rury - 28 mm - 210 cm długość rury - 30 mm - 150 cm cena 120,00 zł netto/1mb (gr. 1,3 mm)
firmy SurfingZone
mogą posłużyć jako:
- drążki do wioseł - dźwigary skrzydeł - stringery - popychacze - dźwignie - trzonki - przedłużki - elementy konstrukcyjne - ramy - maszty - i co tylko możesz wymyślić
Mogą być dowolnej średnicy zewnętrznej - minimum potrzebne do wykonania formy - 50 mb Mogą być o przekroju okrągłym, owalnym, trójkąta, czworościanu i inne ale z zaokrąglonymi kantami i bez wklęsłości!!!
mogą być łączone na wpust od 2 do 7 sztuk
Wykonane są z kompozytów carbonowo - kevlarowo- epoxydowych w technologii waccum z włókna węglowego (tkaniny carbonowe i tkaniny jednokierunkowe UDR), kevlaru (tkaniny z włókna aramidowego) co daje im niesamowitą lekkość i sztywność. Charakteryzuje je bardzo niski ciężar od 100-150 g/mb
Dzięki zastosowaniu złącza na wpust z obejmą możliwe jest łączenie odcinków na sztywno które mogą pracować zarówno na rozciąganie jak i zciskanie.
Zdecydowanie najlżejszy, najsztywniejszy i najwytrzymalszy materiał wśród stosowanych obecnie w sporcie i modelarstwie
Wyżej wymienione materiały gwarantują najlepsze parametry: - wytrzymałość na złamanie - dzięki warstwom kevlarowym; - wytrzymałość na zginanie - dzięki warstwom carbonowym; - niski ciężar - dzięki zastosowaniu dużej zawartości procentowej carbonu i kevlaru.
Aukcja i cena dotyczą 1 mb rury o śred. zew 28 lub 30 mm i gr. ścianki 1,3 mm Jeżeli interesują Cię inne ilości lub średnice skontaktuj się z nami a wystawimy je dla Ciebie!!!
Na produkty firmy SurfingZone udzielamy dwuletniej gwarancji.
Wystawiamy faktury VAT
W razie pytań proszę o kontakt: +48 [zasłonięte] 077 766
Aleksander Doba wyposażony w wiosło Łyżka - 2010 - SurfingZone ...
Po 98 dniach, 23 godzinach, 42 minutach i 5394 km jako pierwszy Polak i trzeci człowiek na świecie samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk.
Z przyjemnością donosimy, że nasze wiosło wytrzymało trudy tej wyprawy. Gratulujemy Aleksandrowi tego ogromnego sukcesu. Zobacz relację na:
http://www.arsobatravel.pl/pl/TRANSATLANTYCKA_Wyprawa_Kajakowa_::_zima_2010/2011,strona,168.html
|