Przedmiot aukcji:
Runo leśne
Opis:
Grzyby, porosty, mszaki, paprotniki i rośliny kwiatowe tworzą w lasach runo, któremu bez trudu można przyjrzeć się z bliska. Atlas ten ukazuje bogactwo świata grzybów i roślin zielnych naszych lasów.Znajdziesz w nim odpowiedzi na liczne pytania:Jakie grzyby rosną w lasach liściastych?Co kwitnie w lesie wiosną, a co latem i jesienią?Czym różnią się trawy od turzyc?Książka ta pozwoli Ci rozpoznawać najważniejsze gatunki leśnego runa dzięki wiernym portretom oraz dokładnym opisom ich budowy i życia.
| Autor |
Gottfried Amann |
| Oprawa |
Twarda |
| Wydawca |
Multico |
| ISBN |
978[zasłonięte][zasłonięte]07379 |
| Ilosć stron |
416 |
| Wymiary |
12.2x20.8cm |
| Data wydania |
2007 |
Cena: 61.30 zł
| Klienci którzy kupili tą pozycję wybrali również |
Pozostałe aukcje » |
|
| © Aplon.pl |
Ważne
Każdy zakup na naszych oznacza akceptację regulaminu, który jest dostępny na stronie "O mnie". Prosimy o jego przeczytanie przed zakupem.
Tylko wybór listu poleconego, paczki, pobrania, paczkomatu i kuriera gwarantuje możliwość śledzenia przesyłki i złożenia reklamacji w przypadku jej zaginięcia. Listy ekonomiczne i priorytetowe wybierane są na odpowiedzialność kupującego.
Kupując na naszych aukcjach, kupujący upoważnia nas do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych w jego imieniu i na jego rachunek.